Великолепетиська селищна рада

У першу неділю липня в Україні відзначається день Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Дата: 07.07.2024 19:20

Зараз, в умовах російської збройної агресії, боєздатні Військово-Морські Сили є однією з найголовніших складових обороноздатності та безпеки нашої держави.

Героїзм, самовіддана служба в ім’я України та українського народу, високий професіоналізм, якісне та блискавичне виконання бойових завдань моряків української флотилії заслуговують на глибоку шану і вдячність.

Дякуємо всім військовим морякам та ветеранам флоту за вірність присязі та морським традиціям, наполегливу працю, патріотизм і героїзм.

Бажаємо вам міцного флотського здоров’я, непохитної мужності і стійкості духу та незламної впевненості у благородній справі, святої віри в Перемогу України!

Слава Військово-Морським Силам України!

Слава Україні! З повагою,

Начальник Великолепетиської СВА                                                                                              Олександр Лозіцький