Цивільний захист

ОБЕРЕЖНО МІНИ

Внаслідок російської агресії значна частина нашої держави забруднена вибухонебезпечними предметами (ВНП).

15:56 07.04.2024

Сигнал «увага, оголошена повітряна тривога!», звуки обстрілів та вибухів, повідомлення у медіа про загрози. На жаль, усе це стало нашою буденністю

Ніхто не може почуватися у повній безпеці, проте у наших силах підготуватися до різних ситуацій, аби мати змогу допомогти собі та рідним!

15:46 07.04.2024

Шановні мешканці та гості Херсонської області!

У зв'язку із замінованістю наших територій, з метою запобігання нещасних випадків та каліцтва людей, Головне управління ДСНС України у Херсонській області інформує щодо дій у разі виявлення підозрілих предметів, а саме:

21:21 28.03.2024

Оперативна інформація станом на 13:30 10 березня

У Великолепетиській громаді спокійно. Електро та водопостачання працює. Працівниками Сількомунгоспу проводяться роботи по ліквідації поривів на водомережі. Щиро дякуємо за сумлінну роботу.

08:51 11.03.2022

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА від Служба безпеки України!

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА від Служба безпеки України! Шановні українці! Будьте готовими до чергового фейку, до якого спробують вдатися російські окупанти. А саме: що нібито українське керівництво та уряд здали країну.

11:57 02.03.2022