Новини про роботу по наповненню бюджету

09 Квітня, 2021 р., 09:27
Усі ми часто нарікаємо на бездіяльність чи недостатню роботу влади над надходженнями в бюджет. Водночас, ми  ставимо вимоги щодо належних дитячих майданчиків, розвитку спорту, малого чи середнього бізнесу, благоустрою і багато іншого. Однак, з огляду на все це, хотілося б зазначити, що кожен із Вас, шановні жителі Великолепетиської громади, може вкласти свій внесок у розвиток нашого краю. Мова йде про обов’язковий, хоча й дуже простий крок – вимагати чек при купівлі підакцизного товару.
08 Квітня, 2021 р., 15:42
Якщо у ФОП - платника єдиного податку на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів є податковий борг в розмірі більше 3060 грн, тобто наявність податкового боргу у розмірі, що перевищує суму, визначену абз. 3 п. 59.1 Податкового кодексу України (ста вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 180*17 грн), такий платник повинен в останній день другого із двох послідовних кварталів перейти на загальну систему оподаткування.