Ліквідовано останні наслідки страшного буревію у Великій Лепетисі

Дата: 13.09.2021 14:14

Ліквідовано останні наслідки страшного буревію у Великій Лепетисі. Нещодавно повністю завершилися відновлювальні роботи в останньому домогосподарстві, яке серед багатьох інших, дуже постраждало під час негоди навесні. Спільними зусиллями Великолепетиської селищної ради та небайдужих мешканців селища повністю відновлено зруйновані дахи житлового будинку та літньої кухні  жительки по вул. Молодіжна - Тамари Осман.

Нагадаємо, що на початку травня селищем Велика Лепетиха пронісся буревій. Найбільше постраждали вулиці Молодіжна, Маяковського, Таврійська, Суворова району Забалка (там пошкоджено близько 80-ти  домогосподарств). Відразу ж було розпочато роботи по відновленню зруйнованих покрівель. Небайдужі односельці та селищна рада допомагали постраждалим мешканцям коштами, робітниками, будівельними матеріалами.