Великолепетиська селищна рада

Новини Великолепетиської селищної ради

Дата: від до Скинути

Великолепетиський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відзначив 30-річний ювілей новобудови. На урочистий захід завітали і селищний голова Максим Колокот, начальник відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради Тетяна Трохименко. Від щирого серця гості привітали заклад зі святом, побажали подальшої плідної діяльності, зростання і процвітання та вручили директору грошовий сертифікат.

09:45 07.09.2021

Обговорили поточні робочі питання стосовно курсування місцевого автобусу

Місцевий автобус і надалі курсуватиме по міському маршруту на Забалку, а рейс на 15.15 год. з центру до лікарні буде відновлено. Про це говорили на робочій зустрічі селищний голова Максим Колокот, директор ПрАТ «Великолепетиське АТП-16543» Тетяна Геєр, начальники фінансового та соціально-культурного відділів селищної ради Ірина Мамаєва, Тетяна Трохименко.

10:19 02.09.2021

З 1 вересня  Великолепетиські заклади дошкільної освіти  №1 та №2  очолять нові директори.  Відтепер першим садочком керуватиме Тетяна Степанець, а Оксана Мамаєва приймає справи та приступає до роботи у Великолепетиському я/с № 2.

17:05 31.08.2021

Тринадцята чергова сесія Великолепетиської селищної ради

Дуже насиченою та плідною виявилася тринадцята чергова сесія Великолепетиської селищної ради, яка відбулася 31 серпня під головуванням селищного голови Максима Колокота. Розпочалося засідання тридцятихвилинкою, під час якої депутати обговорили певні питання децентралізації, реформи медицина та освіти, питання інформування населення стосовно роботи селищної ради.

16:44 31.08.2021

Продовжується робота covid-патрулів

На території Великолепетиської селищної ради, в зв’язку із зростанням захворюваності на COVID-19, для недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-патрулі в складі представників селищної ради, відділення поліції №2 Каховського РВП ГУ НП у Херсонській області, Великолепетиського управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області продовжують перевіряти дотримання протиепідемічних правил.

09:26 31.08.2021

Відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій

30 серпня у Великолепетиській селищній раді відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій, на якому було опрацювали всі питання, що включені до порядку денного чергової тринадцятої сесії селищної ради.

18:35 30.08.2021

Про хід розширеної апаратної наради у Великолепетиській селищній раді

Про перебіг кампанії вакцинування, стан готовності навчальних закладів до початку нового навчального року, про виконання бюджету та багато інших питань з різних сфер життєдіяльності громади говорили під час розширеної апаратної наради під головуванням селищного голови Максима Колокота.

17:59 30.08.2021

АТ "Херсонобленерго" попереджує про відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на території громади в період протягом  серпня –вересня 2021 року

Увага! АТ "Херсонобленерго" попереджує про відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на території громади в період протягом серпня –вересня 2021 року .

09:20 28.08.2021

Відбулося перше засідання конкурсної комісії для визначення переможців конкурсу «Символіка громади»

27 серпня відбулося перше засідання конкурсної комісії для визначення переможців конкурсу «Символіка громади» Великолепетиської територіальної громади. Під час засідання розглянуто чотири подані пропозиції, проведено перевірку конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам. Після чого усім претендентам рекомендовано внести до своїх заявлених робіт незначні корективи. По завершенню було вирішено провести друге засідання комісії через десять днів для обрання трьох основних претендентів на перемогу.

15:55 27.08.2021

Свято Незалежності України відзначили у Великій Лепетисі

Свято Незалежності України вже стало чудовою нагодою для всіх жителів нашої держави, для всіх українців засвідчити свою любов до рідного краю, до України, до наших Збройних сил, які захищають нас, які відстоюють нашу незалежність. До 30-ї річниці Незалежності по всій країні відбулися урочистості з нагоди свята. Не стало виключенням і наше селище Велика Лепетиха.

16:00 25.08.2021