Великолепетиська селищна рада

Новини Великолепетиської селищної ради

Дата: від до Скинути

Із виходом на заслужений відпочинок привітали енергійну жінку, надійну колегу, відповідального керівника Коровайко Валентину Володимирівну, директора Великолепетиського міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Селищний голова Максим Колокот вручив Валентині Володимирівні подяку за багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність, відданість справі та вагомий особистий внесок у розвиток  освіти.

09:09 23.10.2021

Про благоустрій

Про роботу  із благоустрою території. Цього тижня збиралося та вивозилося сміття, опале листя та сухостій на центральних вулицях селища, дитячих майданчиках, у парках. Приводили до ладу вул. Миру, вапнували дерев та бордюри.

13:31 22.10.2021

Створюємо радість власноруч! Про реалізацію ще одного проєкту соціальної дії у Великолепетиській громаді

Традиційні українські ремесла - розпис, гончарство, ліпка - таять в собі потужний потенціал для розвитку особистості дитини. Тут потрібна фантазія і вивчення історичних коренів творчої спадщини народу.

11:06 18.10.2021

Привітали з 90-річним ювілеєм жительку Великолепетиської громади

13 жовтня відзначила свій 90-річний ювілей жителька Великої Лепетихи Раїса Павлівна Данилевич. Привітати іменинницю завітали селищний голова Максим Колокот, директор КЗ «Великолепетиський територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради» Галина Зінченко.

10:19 18.10.2021

Про хід позачергової п’ятнадцятої сесії селищної ради VІІІ скликання

Інфекційному відділенню у Великолепетиській лікарні бути! Принаймні доти, доки не покращиться епідемічна ситуація у громаді. Таке рішення прийняли на позачерговій 15 сесії селищної ради, яка відбулася 13 жовтня.

18:55 13.10.2021

Спільне засідання постійних депутатських комісій

На спільному засіданні постійних депутатських комісій під головуванням селищного голови Максима Колокота обговорили 120 питань, які 13 вересня планується розглянути на позачерговій 15 сесії селищної ради.

17:21 12.10.2021

Підсумки щотижневої апаратної наради

11 жовтня селищний голова Максим Колокот провів щотижневу апаратну нараду з керівниками відділів, спеціалістами апарату селищної ради. Нарада розпочалася інформацією про поточне виконання бюджету Великолепетиської територіальної громади. Особливу увагу приділили питанням про стан епідемічної ситуації на території громади, рівень захворюваності на COVID-19, проведення заходів з вакцинації.

08:28 12.10.2021