Проєкти рішень

02 Червня, 2021 р., 16:04
02 Червня, 2021 р., 16:02
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про звіт директора КНП «Великолепетиська лікарня» про роботу підприємства "
02 Червня, 2021 р., 15:59
02 Червня, 2021 р., 11:16
Проєкти рішень 9 сесії селищної ради земельні питання
24 Травня, 2021 р., 15:52
24 Травня, 2021 р., 15:50
24 Травня, 2021 р., 15:48
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про надання згоди на прийняття майна  з державної  у комунальну власність Великолепетиської селищної ради "
24 Травня, 2021 р., 15:47
24 Травня, 2021 р., 15:46
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про передачу автомобіля в оперативне управління"
24 Травня, 2021 р., 15:44
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження уточненого фінансового плану КП «Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великолепетиської селищної ради"