Проєкти рішень

26 Квітня, 2021 р., 11:52
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про структуру та чисельність Великолепетиської селищної ради"
26 Квітня, 2021 р., 11:51
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва «Капітальний ремонт приміщення адміністративної будівлі Великолепетиської селищної ради для відділу «Центр надання адміністративних послуг» Великолепетиської селищної ради за адресою: вул Щорса 2, смт Велика Лепетиха, Херсонської області»"
26 Квітня, 2021 р., 10:11
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про внесення змін до рішення  3 сесії селищної ради VIII скликання від 24 грудня  2020 року №57  «Про затвердження зразків,  описів печаток старостинських округів  Великолепетиської селищної ради»"
26 Квітня, 2021 р., 10:09
26 Квітня, 2021 р., 10:07
26 Квітня, 2021 р., 10:06
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу  загальної середньої освіти Великолепетиської селищної ради Херсонської області"
26 Квітня, 2021 р., 10:03
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження Порядку передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності  Великолепетиської селищної ради"
26 Квітня, 2021 р., 09:58
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження кошторисної документації «Капітальний ремонт водопровідної мережі смт. Велика Лепетиха Херсонської області (з’єднання вулиць від вул. Маяковського №74 до вул. Суворова»"
22 Квітня, 2021 р., 14:56
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про структуру та граничну чисельність фінансового відділу Великолепетиської селищної ради"
22 Квітня, 2021 р., 14:55
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про структуру та граничну чисельність комунальної установи «Великолепетиський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти» Великолепетиської селищної ради"