Проєкти рішень

10 Грудня, 2021 р., 15:09
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження плану діяльності Великолепетиської селищної ради  з підготовки проектів регуляторних  актів на 2022 рік"
10 Грудня, 2021 р., 15:08
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження кошторису  «Капітальний ремонт частини існуючого дорожнього покриття вул. Ярослава Мудрого в смт Велика Лепетиха Херсонської області» (коригування)"
10 Грудня, 2021 р., 15:07
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження кошторису  «Капітальний ремонт частини існуючого дорожнього покриття вул. Михайлівської в смт Велика Лепетиха Херсонської області» (коригування)"
10 Грудня, 2021 р., 15:07
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження кошторису  «Капітальний ремонт частини існуючого дорожнього покриття вул. Ліни Костенко в смт Велика Лепетиха Херсонської області» (коригування)"
10 Грудня, 2021 р., 14:34
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження кошторису «Капітальний ремонт частини існуючого дорожнього покриття вул. Дніпровської в смт Велика Лепетиха Херсонської області» (коригування)"
10 Грудня, 2021 р., 14:33
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про Порядок звітування депутатів Великолепетиської селищної ради про свою роботу перед виборцями"
10 Грудня, 2021 р., 14:31
05 Листопада, 2021 р., 13:05
Проєкти рішень земельних питань
05 Листопада, 2021 р., 08:51
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження уточненого фінансового плану КП «Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великолепетиської селищної ради"
05 Листопада, 2021 р., 08:48
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження ліжкового фонду  комунального некомерційного підприємства  «Великолепетиська лікарня»  Великолепетиської селищної ради"