Проєкти рішень

08 Вересня, 2021 р., 08:24
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про структуру та чисельність Комунального некомерційного підприємства «Великолепетиська лікарня»  Великолепетиської селищної ради"
08 Вересня, 2021 р., 08:24
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про  затвердження  фінансового звіту Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп» селищної ради за І квартал 2021 рік"
08 Вересня, 2021 р., 08:21
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про  затвердження  фінансового плану  Великолепетиського СКГ «Сількомунгосп» селищної ради на 2021 рік"
08 Вересня, 2021 р., 08:19
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження статуту в новій редакції комунального некомерційного підприємства «Великолепетиська лікарня» Великолепетиської селищної ради"
07 Вересня, 2021 р., 17:05
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про утворення сектору містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства, Великолепетиської селищної ради та затвердження Положення про сектор  "
07 Вересня, 2021 р., 17:04
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження Положення про платні медичні послуги в комунальному некомерційному підприємстві «Великолепетиська лікарня» Великолепетиської селищної ради"
07 Вересня, 2021 р., 17:03
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про встановлення граничного нормативу рентабельності при розрахунку вартості платних послуг, що надаються  комунальним некомерційним  підприємством «Великолепетиська лікарня» Великолепетиської селищної ради"
07 Вересня, 2021 р., 17:02
Проєкт рішення сесії селищної ради "Про затвердження Положення про службу у справах дітей Великолепетиської селищної ради Херсонської області у новій редакції"