Новини Великолепетиської селищної ради

28 Грудня, 2021 р., 19:31
Нашою громадою підписано відповідний Меморандуми про співпрацю з німецьким виконавчим агентством GIZ, що розширює партнерства проєкту до 71 громади. Проєкт співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
27 Грудня, 2021 р., 13:30
За проханням жителів Великолепетиською селишною радою.здійснено обрізку дерев.
24 Грудня, 2021 р., 15:04
Завершилася заключна у 2021 році позачергова 18 сесія Великолепетиської селищної ради. Під головуванням селищного голови Максима Колокота, оперативно, але дуже плідно депутати проголосували за 41 питання порядку денного.
22 Грудня, 2021 р., 14:37
21 грудня відбулося останнє у цьому році засідання виконавчого комітету Великолепетиської селищної ради. Під головування селищного голови Максима Колокота члени виконкому схвалили проєкти селищних програм, які планується затвердити на сесії:
22 Грудня, 2021 р., 11:41
21 грудня під головуванням селищного голови Максима Колокота проведено спільне засідання постійних депутатських комісій. Депутати ґрунтовно розглянули 35 питань, які пропонується винести на позачергову сесію селищної ради 23 грудня. Долучились до засідання і керівники комунальних закладів, установ, підприємств громади.
20 Грудня, 2021 р., 09:58
Щороку всі дітки з нетерпінням чекають на зиму. Адже цей час просто казковий – розпочинаються новорічні та різдвяні свята. А ще всі живуть в очікуванні дива та подарунків у ніч, коли на землю сходить добрий чарівник – Святий Миколай.
17 Грудня, 2021 р., 13:23
16 грудня під головуванням селищного голови Максима Колокота проведено позачергову сімнадцяту сесію селищної ради. Згідно порядку денного розглянуто 17 питань.
17 Грудня, 2021 р., 08:49
Кожний 90-річний ювілей жителів є нашою гордістю, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Таку подію можна назвати важливою в житті не тільки ювіляра, але і всієї громади. Адже ці люди є очевидцями багатьох подій, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості. 16 грудня свій 90-й день народження відзначив житель Великої Лепетихи Антоненко Юрій Миколайович.
14 Грудня, 2021 р., 15:58
 Я щиро вдячний всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття. Ви виявили героїзм та мужність у тих страшних для всього світу обставинах. Наслідки техногенної аварії були б ще жахливішими, якби не мужність тих людей, які вже у перші дні прибули на Чорнобильську атомну електростанцію.
13 Грудня, 2021 р., 14:52
Незабаром у Великолепетиській громаді з’явиться новенький санітарний легковий автомобіль, яким сімейні лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги будуть відвідувати пацієнтів старостинських округів громади.