Новини Великолепетиської селищної ради

Вітаємо з Всесвітнім Днем вишиванки!

Щороку в третій четвер травня ми відзначаємо свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу – Всесвітній День вишиванки. Вишиванка – це той культурний код, який об'єднує українців всього світу. Скільки б не було на ній візерунків і кольорів – у них сама Україна!

13:47 16.05.2024

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку

Близько чотирьох тисяч дітей в Україні  щороку залишаються без батьківського піклування. З війною ця проблема набула особливого значення. Діти, на жаль, втрачають батьків, але жоден заклад не здатен замінити дитині сім'ю, забезпечити тепло і родинний затишок, подарувати дитинство.

12:25 16.05.2024

Прикордонники запустили проєкт «Шлях мобілізованого»

Проєкт «Шлях мобілізованого» - це трисерійний відеощоденник музиканта та журналіста Віктора Пономарьова.  Чоловіка мобілізували й направили на службу до бригади "Помста" Державної прикордонної служби України.  Про її створення у лютому цього року  оголосив Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

12:24 16.05.2024

Уряд затвердив Порядок виявлення та повернення дітей, депортованих внаслідок збройної агресії рф

Сьогодні Кабмін ухвалив постанову «Про затвердження Порядку виявлення та повернення дітей, депортованих або примусово переміщених внаслідок збройної агресії російської федерації проти України».

11:12 15.05.2024