Новини Великолепетиської селищної ради

Дата: від до Скинути

Верховна Рада України прийняла Закон України щодо посилення відповідальності за військові правопорушення (№10379)

Вказаним Законом, поряд з іншим, диференціюється адміністративна відповідальність та розмір санкцій за визначені в особливий період адміністративні правопорушення, вчинені у мирний час та під час дії особливого періоду, зокрема:

11:21 11.05.2024

Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії за період січень – березень 2024 р. - завантажити

20:13 08.05.2024

Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Ми приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати. Для Європи 8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю.

08:10 08.05.2024

Долучайся до захисту!

Долучайся до захисту! Агрегатор вакансій до лав Сил оборони України https://armyinform.com.ua/job_zsu/

04:59 08.05.2024