06 Квітня, 2021 р., 22:44
Відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 грудня 2011 року № 1473 (зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 08 серпня 2013 року № 1135) 06 квітня 2021 року при відділі соціально-культурної сфери  Великолепетиської селищної ради відбулося чергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня.
29 Березня, 2021 р., 16:40
29 березня 2021 року відбулося позачергове засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради, на якому розглянуто питання чергової атестації вчителя математики комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Носальської Ольги Василівни (у зв’язку з участю в ІІІ (всеукраїнському) турі конкурсу «Вчитель року – 21» в «номінації «Математика»).
26 Березня, 2021 р., 21:43
25 березня відбулася нарада з керівниками навчальних закладів під головуванням Великолепетиського селищного голови Максима Колокота та за участю начальника відділу соціально-культурної сфери Тетяни Трохименко та начальника фінансового відділу Ірини Мамаєвої. Під час наради присутні обговорили питання стосовно переходу закладів освіти на фінансову автономію. Автономізація навчальних закладів передбачає підвищення ефективності використання бюджетних коштів, запровадження фінансової самостійності, забезпечення своєчасної закупівлі товарів, робіт та послуг. Розглянуто як переваги так і недоліки фінансової самостійності навчальних закладів.
09 Березня, 2021 р., 19:37
09 березня 2021 року голова Великолепетиської селищної ради Максим Колокот взяв участь у нараді відділу соціально-культурної сфери з освітніх питань (начальник Трохименко Тетяна).
01 Березня, 2021 р., 10:24
Спеціалісти відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради  плідно співпрацювали із благодійною організацією «Благодійний фонд розвитку «Берегиня» та провели доброчинну акцію для дітей пільгових категорій. У заклади шкіл громади було передано 60 багаторазових масок.
09 Лютого, 2021 р., 19:21
08 лютого 2021 року о 15.00 через платформу ZOOM відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти, голів профспілкових організацій, представників педагогічних колективів (усього 27 учасників) з питань фінансування заробітної плати педагогічних працівників за рахунок освітньої субвенції, яку очолила начальник відділу соціально-культурної сфери Тетяна Трохименко.