Новини Великолепетиської селищної ради

15 Квітня, 2024 р., 20:32
Неспинна робота наших піротехніків, які щоденно проходять небезпечні ділянки нашої землі, роблячи її безпечною.
15 Квітня, 2024 р., 20:31
Як оформити догляд за людиною похилого віку чи з інвалідністю? https://t1p.de/7kmxb В Україні запустили мобільні Центри допомоги врятованим для підтримки українців, які постраждали від війни https://t1p.de/2i3sd
12 Квітня, 2024 р., 12:04
З метою забезпечення сімей Великолепетиської селищної територіальної громади зі статусом ВПО, які перебувають на підконтрольній території України, та формуванням списків ВПО просимо жителів громади долучитися до заповнення Google форми для подальшого отримання допомоги.
11 Квітня, 2024 р., 18:55
За результатами Громадського обговрення щодо перейменування з питання перейменування вулиць, провулків та с. Князе-Григорівка Великолепетиської селищної територіальної громади - маємо деякі результати, які надали зацікавлені жителі громади.
11 Квітня, 2024 р., 10:53
Отримуйте грошову компенсацію від держави впродовж трьох місяців з дня працевлаштування людини або впродовж шести місяців - якщо ВПО має інвалідність.
11 Квітня, 2024 р., 10:50
Якщо у вас є знайомі, в кого зникли на війні рідні, поділіться, будь ласка, з ними цими контактами.
11 Квітня, 2024 р., 10:49
Зловмисники створюють телеграм-канали, де виманюють особисті та банківські дані пенсіонерів від імені державних закладів, при цьому використовують символіку цих установ.
11 Квітня, 2024 р., 10:47
З початком повномасштабного вторгнення Росії на територію України кількість військовослужбовців збільшилась в рази, тому захист персональних даних військовослужбовців, як особливо чутливої категорії осіб, чиї дані повинні захищатися, набув додаткової актуальності.
11 Квітня, 2024 р., 10:47
Проєкт реалізований у співпраці з Генеральним штабом Збройних Сил і спрямований на спрощення та оптимізацію процесу подання офіційних документів.