Новини Великолепетиської селищної ради

28 Вересня, 2021 р., 11:53
Селищний голова Максим Колокот провів щотижневу апаратну нараду. Разом із керівниками відділів Великолепетиської селищної ради, комунальних підприємств селища, старостами старостинських округів та за участю начальниці Великолепетиської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області Світлани Маленди обговорили наступні питання:
28 Вересня, 2021 р., 09:32
27 вересня Великолепетиський селищний голова Максим Колокот разом із заступником Вадімом Сайдулаєвим та секретарем ради Людмилою Лич здійснили продуктивний робочий візит до м. Нова Каховка. Там вони мали нагоду заслухати звіт про підсумки роботи голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергія Козиря та поспілкуватися з присутніми посадовцями щодо поточних, подекуди болючих питань Великолепетиської громади.
24 Вересня, 2021 р., 15:59
Вже більше двох місяців минуло відтоді, як міський автобус селища рухається відкоригованим маршрутом. Тепер повноцінними пасажирами автобусу є і жителі району Забалка, які раніше про таку можливість лише мріяли.
24 Вересня, 2021 р., 09:18
Озеленювач – це працівник, який займається озелененням території, створює красу в парках за допомогою клумб, квітників, газонів, охайно доглянутих дерев та кущів. Про таку цікаву і водночас необхідну сьогодні професію вкотре  говорили на робочій зустрічі у селищній раді.
23 Вересня, 2021 р., 13:20
Нагальні проблеми та шляхи співпраці обговорили під час робочої зустрічі 22 вересня селищний голова Максим Колокот, начальник Головного управління державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим за участю очільниці управління податкового адміністрування фізичних осіб Лариси Медведєвої.
20 Вересня, 2021 р., 17:00
Високий рівень роботи та гарні показники у різних галузях життєдіяльності Великолепетиської громади відзначили в Херсонській обласній державній адміністрації під час доповіді селищного голови Максима Колокота на селекторній нараді.
16 Вересня, 2021 р., 09:08
Щодня у селищі кипить робота з благоустрою. Викошується трава у парках, на узбіччях вулиць, на кладовищах, на в’їзді в селище, вивозиться сміття; прибираються місця громадського відпочинку, дитячі майданчики; днями було завезено щебінь, розгорнуто та сплановано грейдером  дороги тих вулиць і провулків, які значно постраждали унаслідок великих дощів, деякі з них були практично непрохідними.
15 Вересня, 2021 р., 16:59
Проблеми стихійних сміттєзвалищ, постійне засмічення узбіч вулиць, необхідність посилення роботи по благоустрою території громади  – ці та інші болючі питання обговорювали під час наради члени робочої групи з розроблення схеми санітарного очищення населених пунктів  Великолепетиської селищної ради.
14 Вересня, 2021 р., 16:28
Навчальний заклад нашої громади отримає фінансування на ремонт харчоблоку за програмою «Спроможна школа для кращих результатів».
14 Вересня, 2021 р., 15:39
Великолепетиська селищна рада розпочала плідну роботу аби поборотися за отримання субвенції з держбюджету на виготовлення комплексного плану просторового розвитку власної території. (Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 року № 853 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад».