Новини Великолепетиської селищної ради

31 Серпня, 2021 р., 09:26
На території Великолепетиської селищної ради, в зв’язку із зростанням захворюваності на COVID-19, для недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-патрулі в складі представників селищної ради, відділення поліції №2 Каховського РВП ГУ НП у Херсонській області, Великолепетиського управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області продовжують перевіряти дотримання протиепідемічних правил.
30 Серпня, 2021 р., 18:35
30 серпня у Великолепетиській селищній раді відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій, на якому було опрацювали всі питання, що включені до порядку денного чергової тринадцятої сесії селищної ради.
30 Серпня, 2021 р., 17:59
Про перебіг кампанії вакцинування, стан готовності навчальних закладів до початку нового навчального року, про виконання бюджету та багато інших питань з різних сфер життєдіяльності громади говорили під час розширеної апаратної наради під головуванням селищного голови Максима Колокота.
28 Серпня, 2021 р., 09:20
Увага! АТ "Херсонобленерго" попереджує про відключення електроенергії у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на території громади в період протягом серпня –вересня 2021 року .
27 Серпня, 2021 р., 15:55
27 серпня відбулося перше засідання конкурсної комісії для визначення переможців конкурсу «Символіка громади» Великолепетиської територіальної громади. Під час засідання розглянуто чотири подані пропозиції, проведено перевірку конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам. Після чого усім претендентам рекомендовано внести до своїх заявлених робіт незначні корективи. По завершенню було вирішено провести друге засідання комісії через десять днів для обрання трьох основних претендентів на перемогу.
25 Серпня, 2021 р., 16:00
Свято Незалежності України вже стало чудовою нагодою для всіх жителів нашої держави, для всіх українців засвідчити свою любов до рідного краю, до України, до наших Збройних сил, які захищають нас, які відстоюють нашу незалежність. До 30-ї річниці Незалежності по всій країні відбулися урочистості з нагоди свята. Не стало виключенням і наше селище Велика Лепетиха.
19 Серпня, 2021 р., 16:55
Відтепер усі мешканці Великої Лепетихи будуть з водою. Принаймні так,  на скільки це технічно можливо, адже останнім часом для цього проведено безліч робіт та докладено максимум зусиль  Великолепетиським СКГ «Сількомунгосп» за підримки Великолепетиської селищної ради.
18 Серпня, 2021 р., 17:09
17 серпня, напередодні початку нового 2021-2022 навчального року, проведено нараду для керівників закладів освіти Великолепетиської  громади під головуванням селищного голови Максима Колокота. На порядку денному питання вакцинації працівників (виконання п3. доручення голови обласної державної адміністрації від 17.08.2021 року № 151-д), поточні питання та перспективи роботи у новому навчальному році.
17 Серпня, 2021 р., 11:40
16 серпня головним інспектором відділу запобігання надзвичайних ситуацій Каховського РУ ГУ ДСНС України у Херсонській області, капітаном служби цивільного захисту Ліпіліним Анатолієм Сергійовичем проведено лекцію з питань дотримання правил пожежної безпеки на підприємстві та порядку дій у разі виникнення пожежі для працівників Великолепетиської селищної ради.
17 Серпня, 2021 р., 11:39
16 серпня під головуванням селищного голови Максима Колокота відбулася щотижнева апаратна нарада за участю спеціалістів та керівників відділів Великолепетиської селищної ради.