Новини Великолепетиської селищної ради

12 Серпня, 2021 р., 10:48
На прибирання усієї території селища від трави та чагарників елементарно не вистачає часу і робочих рук.  Відверто про це говорять у Великолепетиській селищній раді, фіксуючи абсолютно всі звернення, скарги та прохання жителів прибрати ту чи іншу вулицю. Питання благоустрою сьогодні є одним із пріоритетних та важливих, у цій сфері дійсно ведеться щоденна наполеглива робота. Однак свої корективи вносять погодні умови і наявність певних не дуже сприятливих чинників.
08 Серпня, 2021 р., 10:02
Єдину лікарню у Великолепетиській громаді ніхто не закриває і навіть не збиралися! Про це офіційно заявив селищний голова Максим Колокот під час засідання терміново скликаної позачергової сесії селищної ради. Розквіт та процвітання медицини в громаді було та залишається однією з найголовніших цілей у роботі теперішньої місцевої влади. Утім, засумніватися у правдивості цих намірів та збити з пантелику сотні жителів громади хибно змусили певні нещодавні обставини.
31 Липня, 2021 р., 20:24
30 липня у Великолепетиському пункті щеплення, який знаходиться у Великолепетиській амбулаторії повторно вакцинувалися керівники та працівники Великолепетиської селищної ради.
29 Липня, 2021 р., 10:34
27 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великолепетиської селищної ради. Важливі питання, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади члени виконкому розглянули під головуванням очільника громади Максима Колокота.
27 Липня, 2021 р., 17:38
 Великолепетиська селищна рада та Фонд «Об’єднання» за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в Україні в рамках Програми розвитку локальних ініціатив 2021 оголошують конкурс проєктів соціальної дії серед мешканців громади. В рамках конкурсу, буде підтримано 4 проєкти місцевих жителів по 50 000 грн. кожний. Деталі конкурсу Якщо у вас є ідея розвитку Великолепетиської громади та вирішення локальних проблем впродовж короткого часу – запропонуйте її на конкурсі, та отримайте кошти на її реалізацію.
26 Липня, 2021 р., 10:09
Минулого тижня селищний голова Максим Колокот взяв участь у загальних зборах Всеукраїнської асоціації громад, які відбулися у м. Київ. У рамках цього заходу на панельній дискусії «Сільський розвиток в контексті земельної реформи та децентралізації» високопосадовці обговорили основні виклики, які постали перед громадами після земельної реформи та реформи децентралізації. Серед питань порядку денного розглядалися і питання, щодо діяльністі Асоціації, план дій та розроблення нової Стратегії Асоціації, внесення змін до Статуту Асоціації, внутрішніх положень, визначення кількісного складу та обрання членів Правління Асоціації, членів Контрольно-ревізійної комісії та обрання Голови Асоціації. Зауважимо, що від Каховського району до членів  Правління Асоціації обрано очільника Великолепетиської громади Максима Колокота. Участь у заході такого рівня - це важливий внесок у зміцнення та реформування місцевого самоврядування, у згуртування спільноти однодумців задля забезпечення сталого розвитку українського села. До слова, Всеукраїнська асоціація громад - це об`єднання зусиль сільських та селищних рад, спрямованих на захист прав та інтересів відповідних територіальних громад. Cтворення умов для ефективнішого здійснення повноважень місцевого самоврядування та сприяння у підготовці проектів рішень ОМС. Налагодження взаємодії з органами державної влади у процесі вирішення питань місцевого і регіонального розвитку з метою узгодження загальнодержавних, регіональних та місцевих інтересів шляхом проведення консультацій, підготовки висновків та пропозицій до проектів нормативно-правових актів із зазначених питань.
17 Липня, 2021 р., 13:15
16 липня 2021 року відбулося засідання місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
09 Липня, 2021 р., 17:24
8 липня селищний голова Максим Колокот та начальник Відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради Тетяна Трохименко провели робочу зустріч з керівниками та працівниками КНП «Великолепетиська лікарня»,  КП «Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги», аби обговорити проблеми функціонування медичних закладів, питання фінансово-економічного забезпечення вторинної ланки,  поточні робочі моменти та плани на найближчий час.
09 Липня, 2021 р., 16:38
9 липня у Великолепетиському пункті щеплення, який знаходиться у Великолепетиській амбулаторії вакцинувалися керівники та працівники Великолепетиської селищної ради.
09 Липня, 2021 р., 16:18
9 липня під головуванням селищного голови Максима Колокота відбулася десята позачергова сесія селищної ради.  На початку сесії селищний голова Максим Колокот в урочистій офіційній атмосфері привітав випускницю КЗ «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів»  Худолій Аліну за високі досягнення в навчанні та здобутий найвищий показник в громаді за результатами зовнішнього незалежного оцінювання  з навчальної дисципліни «Географія» (195 балів).  Випускницю та її вчителя географії - Юрченко Наталію очільник громади нагородив Сертифікатами на отрмання одноразової стипендії в розмірі 10 тис. грн. та 5 тис. грн. відповідно.