Новини Великолепетиської селищної ради

30 Квітня, 2021 р., 18:06
Незабаром Україна відзначатиме День примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. 29 квітня у селищній раді відбулася робоча нарада, під час якої обговорили можливість проведення у громаді основних заходів, приурочених до цих пам’ятних дат.
30 Квітня, 2021 р., 16:11
Триває місячник санітарної очистки та благоустрою громади. У рамках місячника прибираються узбіччя доріг і вулиць, парків, скверів, кладовищ, дитячих та спортивних майданчиків. Цього тижня продовжувалася висадка молодих туй, проведено прогортання сміттєзвалища.
30 Квітня, 2021 р., 15:31
29 квітня під головуванням очільника Великолепетиської територіальної громади  Максима Колокота відбулася позачергова сьома сесія селищної ради VIII скликання. Цього разу засідання сесії розпочалося урочистостями.
30 Квітня, 2021 р., 15:25
До уваги! Протокол № 9 Позачергового засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
28 Квітня, 2021 р., 16:59
27 квітня у приміщенні селищної ради пройшло спільне засідання постійних депутатських комісій. Депутати розглянули та погодили усі проєкти рішень, винесені на позачергову сьому сесію селищної ради.
28 Квітня, 2021 р., 14:54
Сьогодні, 28 квітня, свій 90-річний ювілей святкує жителька Князегригорівського старостинського округу Драган Клавдія Григорівна.
28 Квітня, 2021 р., 13:44
Важливі питання, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади було розглянуто на засіданні  виконавчого комітету  26 квітня під головуванням очільника громади Максима Колокота.
27 Квітня, 2021 р., 14:33
   26 квітня до селищної ради на зустріч з головою Великолепетиської територіальної громади Максимом Колокотом завітали представники Учнівської ради «ТЕМП» КЗ «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів»  в рамках участі в проєкті «Спільно Сильно: шкільний тиждень активізму».
27 Квітня, 2021 р., 10:34
У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спали безтурботним сном, о першій годині двадцять три хвилини над четвертим реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало велетенське полум’я. Трагедія тридцятип’ятирічної давності під назвою «Чорнобиль» сколихнула увесь світ. Україна пережила жахливу катастрофу, для світу вона стала жорстоким уроком.
26 Квітня, 2021 р., 10:54
26 квітня 2021 року минає 35 років з дня найбільшої в історії людства техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС.