Новини Великолепетиської селищної ради

Благоустрій території

Триває місячник санітарної очистки та благоустрою громади. У рамках місячника прибираються узбіччя доріг і вулиць, парків, скверів, кладовищ, дитячих та спортивних майданчиків. Цього тижня продовжувалася висадка молодих туй, проведено прогортання сміттєзвалища.

16:11 30.04.2021

Відбулася позачергова сьома сесія селищної ради VIII скликання

29 квітня під головуванням очільника Великолепетиської територіальної громади  Максима Колокота відбулася позачергова сьома сесія селищної ради VIII скликання. Цього разу засідання сесії розпочалося урочистостями.

15:31 30.04.2021

Важливі питання, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади було розглянуто на засіданні  виконавчого комітету  26 квітня під головуванням очільника громади Максима Колокота.

13:44 28.04.2021

В рамках участі в проєкті «Спільно Сильно: шкільний тиждень активізму» великолепетиські школярі зустрілися із головою громади

26 квітня до селищної ради на зустріч з головою Великолепетиської територіальної громади Максимом Колокотом завітали представники Учнівської ради «ТЕМП» КЗ «Великолепетиський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів»  в рамках участі в проєкті «Спільно Сильно: шкільний тиждень активізму».

14:33 27.04.2021

Відзначено учасників ліквідації та потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, коли всі спали безтурботним сном, о першій годині двадцять три хвилини над четвертим реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало велетенське полум’я. Трагедія тридцятип’ятирічної давності під назвою «Чорнобиль» сколихнула увесь світ. Україна пережила жахливу катастрофу, для світу вона стала жорстоким уроком.

10:34 27.04.2021

Активні роботи з благоустрою

Цього тижня працівниками селищної ради з благоустрою викошувалася трава на узбіччях вулиць та на кладовищі. Висаджувалися троянди вздовж алеї біля державних установ, вздовж тротуару в районі школи. На кладовище завезено землю, вивозиться сміття. Крім цього триває робота по прибиранню та упорядкуванню стадіону.

16:04 23.04.2021