Новини Великолепетиської селищної ради

Дата: від до Скинути

Надходження податків та зборів до бюджету Великолепетиської громади у січні – квітні поточного року перевищують середні показники по області.

Надходження податків та зборів до бюджету Великолепетиської громади у січні – квітні поточного року  перевищують середні показники по області. Про це свідчать дані аналізу, підготованого Марією Кривецькою, консультантом з бюджетних питань Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України. Підсумки моніторингу наглядно показують, що Великолепетиська громада успішно працює у напрямку наповнення бюджету. Детальніше по кожному пункту розглянемо далі.

16:22 12.05.2021

Заходи з нагоди  Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги

Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги

08 травня, у рамках відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги у селищі було проведено ряд заходів. Зранку  відбулося покладання квітів та вінків до пам'ятних знаків, Обеліску Слави. Згодом на Братському кладовищі селища відбувся меморіальний мітинг, у якому також взяли участь представники місцевих органів влади, працівники установ, організацій, воїни-інтернаціоналісти, учасники ООС, мешканці селища, представники духовенства, учасники громадської організації військово-патріотичного клубу «Каховка».

11:15 09.05.2021

Механізм подальшої співпраці та шляхи вирішення проблемних питань у сфері пасажирських перевезень міським маршрутом обговорювали на спільній робочій нараді під головуванням селищного голови Максима Колокота з директором ПрАТ «Великолепетиське АТП-16543» Тетяною Геєр. У ході спілкування велику увагу зосереджено на питанні вартості тарифу перевезення.

16:47 05.05.2021

НАГАДУЄМО ПРО ЗАБОРОНУ СПАЛЮВАТИ СУХУ ТРАВУ, ЛИСТЯ, ОЧЕРЕТ І СУХОСТІЙ

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загоряється від сірника, цигарки, від іншого необачного поводження з вогнем.

09:42 05.05.2021

У рамках гарантійного ремонту проведено ремонтні роботи на дорожньому покритті вул. Лермонтова

Минулого тижня проведені роботи з ліквідації недоліків та безкоштовного відновлення дорожнього покриття вул. Лермонтова. На нещодавно відремонтованій дорозі підрядники усували дефекти у рамках гарантійних зобов’язань.

16:04 04.05.2021

Обговорили можливість проведення у громаді основних заходів, приурочених до Дня Перемоги

Незабаром Україна відзначатиме День примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. 29 квітня у селищній раді відбулася робоча нарада, під час якої обговорили можливість проведення у громаді основних заходів, приурочених до цих пам’ятних дат.

18:06 30.04.2021

Благоустрій території

Триває місячник санітарної очистки та благоустрою громади. У рамках місячника прибираються узбіччя доріг і вулиць, парків, скверів, кладовищ, дитячих та спортивних майданчиків. Цього тижня продовжувалася висадка молодих туй, проведено прогортання сміттєзвалища.

16:11 30.04.2021

Відбулася позачергова сьома сесія селищної ради VIII скликання

29 квітня під головуванням очільника Великолепетиської територіальної громади  Максима Колокота відбулася позачергова сьома сесія селищної ради VIII скликання. Цього разу засідання сесії розпочалося урочистостями.

15:31 30.04.2021