Новини Великолепетиської селищної ради

Відбулася десята позачергова сесія селищної ради

9 липня під головуванням селищного голови Максима Колокота відбулася десята позачергова сесія селищної ради.  На початку сесії селищний голова Максим Колокот в урочистій офіційній атмосфері привітав випускницю КЗ «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів»  Худолій Аліну за високі досягнення в навчанні та здобутий найвищий показник в громаді за результатами зовнішнього незалежного оцінювання  з навчальної дисципліни «Географія» (195 балів).  Випускницю та її вчителя географії - Юрченко Наталію очільник громади нагородив Сертифікатами на отрмання одноразової стипендії в розмірі 10 тис. грн. та 5 тис. грн. відповідно.

16:18 09.07.2021

Стратегія розвитку – це дороговказ та якісне майбутнє громади

7 липня, відповідно до розпорядження селищного голови від 02.07.2021 року №92 у приміщенні селищної ради відбулося перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Великолепетиської громади на 2022-2027 роки»

10:43 09.07.2021

Про результати засідання комісії з наповнення селищного бюджету та робочої групи з легалізації найманої праці.

7 липня під головуванням селищного голови Максима Колокота відбулося засідання комісії з наповнення селищного бюджету та робочої групи з легалізації найманої праці. На початку засідання підбито підсумки проведеної роботи з моменту останньої зустрічі, відпрацьовано основні шляхи щодо наповнення бюджету на найближчий час. Також обговорено результати роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, напрацьовано подальші плани.

17:05 08.07.2021

Великолепетиський селищний голова взяв участь у загальних зборах Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України

6 липня селищний голова Максим Колокот взяв участь у загальних зборах Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України, де обговорювали ключові проблеми розвитку місцевого самоврядування громад Херсонщини.

16:45 07.07.2021

Зі школами попрощалися випускники Великолепетиської громади

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Залишились у минулому уроки та контрольні. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

11:39 02.07.2021

Робочий візит до Великолепетиського дитячого ясла-садка №2 «Ромашка»

30 червня селищний голова Максим Колокот, начальник соціально-культурного відділу селищної ради Тетяна Трохименко у робочому порядку відвідали Великолепетиський дитячий ясла-садок №2 «Ромашка». Під час свого візиту керівники поспілкувалися із працівниками і директором закладу Ольгою Макаровою. Спільно обговорили ряд хвилюючих питань та проблем.

10:50 02.07.2021

Вирішено болючі проблемні питання: автобусу із Забалки та Катеринівського старостинського округу бути

30 червня у приміщенні селищної ради відбулася робоча зустріч за участю селищного голови Максима Колокота, директора ПрАТ «Великолепетиське АТП-16543» Тетяни Геєр, заступника селищного голови та начальників фінансового, соціально-культурного відділів селищної ради. Зокрема, обговорювали можливість збереження та розширення міського автобусного маршруту до району Забалка.

10:06 01.07.2021

Наслідки сильних опадів обговорили на позачерговому засіданні селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

27 червня у другій половині дня Великолепетиську громаду накрила страшенна злива. Унаслідок сильного дощу великим потоком стічної води з верхніх вулиць було підмито та пошкоджено дорожні покриття доріг комунальної власності місцевого значення південної та північної частини селища Велика Лепетиха, повалено дерева, пошкоджено лінії електропередач, також розмито розмито дорожнє покриття біля мостів через балки у селі Князе-Григорівка

21:06 28.06.2021

«Співпраця громад області заради розвитку освіти Херсонщини»

24 червня освітяни, керівники навчальних закладів, представники обласної та місцевої влади зібралися на обласному освітньому форумі, аби разом напрацювати подальші кроки, які дозволяють сформувати спроможну освітню систему та ефективну мережу закладів загальної середньої освіти в тергромадах Херсонщини.

15:12 25.06.2021

Із життя Великолепетиської  лікарні

Однією з вимог для контрактування з Національною службою здоров’я України  у 2021 році було наявність сертифікатів доступності для маломобільних груп населення. Щоб повністю завершити виконання цієї вимоги, відповідно до державних будівельних норм у прийомному відділенні Великолепетиської лікарні облаштовано пандус.

14:10 25.06.2021