Великолепетиська селищна рада

Новини Великолепетиської селищної ради

Дата: від до Скинути

На черговому засіданні робочої групи з розроблення символіки Великолепетиської територіальної громади вирішено затвердити герб та прапор взявши за основу символіку колишнього району.

09:13 03.12.2021

«Наповнення селищного бюджету є нашою головною ціллю»

«Наповнення селищного бюджету є нашою головною ціллю, - щоразу акцентує увагу селищний голова Максим Колокот. – Адже розвивати Великолепетиську громаду, покращувати добробут та підвищувати рівень життя її мешканців зможемо лише тоді, коли буде за що».  Дійсно, з пустим бюджетним гаманцем далеко не заїдемо, а тому протягом року селищною радою ретельно відпрацьовуються різні шляхи його наповнення.

08:07 03.12.2021

Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів біля пам’ятного знака жертвам Голодомору відбувся мітинг-реквієм «Жнива скорботи»

Засвітимо свічі в скорботні хвилини. Пошлемо молитву в небесні глибини. Молитву до Бога, молитву за тих,  Чий голос від голоду в муках затих. Зосталось позаду сумне лихоліття, Та журиться й плаче калинове віття. Дивляться з вічності душі невинні. Забути те лихо ми не повинні.

06:24 27.11.2021

Великолепетиська громада вкрай занепокоєна ситуацією, що складається стосовно неконтрольованого підвищення тарифів на електроенергію та послуги з розподілу електроенергії для населення і бюджетних споживачів. Про це повідомив селищний голова Максим Колокот  народному депутату України Павлу Павлішу, передавши йому відповідне звернення.

15:44 26.11.2021

Засвітили вулицю Дніпровську

Практично через 8 років з моменту створення проектної документації та початку монтажних робіт по вул. Дніпровська (Кірова) нарешті увімкнуто вуличне освітлення.

06:29 26.11.2021

План заходів щодо формування спроможної освітньої мережі Великолепетиської селищної ради на 2022-2023 роки

З метою створення в територіальній громаді оптимальної освітньої мережі, необхідних умов для надання учням якісної освіти, забезпечення доступності та якості освіти, урізноманітнення варіантів освітніх послуг, підвищення економічної ефективності роботи освітніх закладів, ефективного використання матеріально-технічних, кадрових, фінансових та управлінських ресурсів було затверджено план заходів щодо формування спроможної освітньої мережі Великолепетиської селищної ради на 2022-2023 роки.

13:03 25.11.2021

У Херсоні відбулося дискусійне обговорення актуальних питань розвитку охорони здоров’я в умовах реформування галузі та опору пандемії

Актуальні питання розвитку охорони здоров’я в умовах реформування галузі та поточні робочі питання під час опору пандемії COVID-19 обговорили 24 листопада у м. Херсон.

11:49 25.11.2021

Зустріч з народним депутатом України Сергієм Козирем

23 листопада селищний голова Максим Колокот взяв участь у зустрічі з новообраним народним депутатом України Сергієм Козирем. Разом з очільниками районних державних адміністрацій та головами територіальних громад 184 виборчого округу обговорювали найбільш болючі актуальні питання громад, які потребують уваги і першочергово вирішення.

17:46 23.11.2021

Відбувся заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади практичного психолога комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Великолепетиської селищної ради

22 листопада відбувся заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади практичного психолога комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Великолепетиської селищної ради, який передбачав складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

16:22 23.11.2021

Триває робота над розробкою Стратегії розвитку Великолепетиської громади.

Стратегія розвитку – це головний документ для розвитку громади. У ньому визначені найважливіші завдання, що ставить перед собою громада на певний період (у нашому випадку п’ять років). У Стратегію вносяться ті напрямки діяльності та найбільш нагальні цілі, яких необхідно досягти за ці п’ять років. Їх виконання – це фундамент подальшого розвитку громади.

08:31 22.11.2021