Великолепетиська селищна рада

Новини Великолепетиської селищної ради

Триває інформаційна кампанія «Для дітей суспільство без бар’єрів»

Триває інформаційна кампанія «Для дітей суспільство без бар’єрів». Мета кампанії – продемонструвати, що тільки через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна створити належні умови для розвитку кожної дитини, а також забезпечити її включення в активне життя навчального закладу, громади та суспільства. За даними Міністерства освіти і науки, за останні роки охоплення дітей інклюзивним навчанням збільшилося у 5 разів. Довідково

14:12 09.02.2022

Діалог у прямому ефірі: НОВІ ТАРИФИ НА ВОДУ: ЧОМУ, ДЛЯ КОГО, КОЛИ – ВІДПОВІДІ З ПЕРШИХ ВУСТ

З того часу, як СКГ «Великолепетиський сількомунгосп» опублікувало намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання  - питання підвищення тарифів стало темою №1 для обговорення великолепетисцями.

13:13 09.02.2022

У День визволення Великої Лепетихи від німецько-фашистських загарбників відбулося урочисте покладання вінків та квітів до пам’ятних знаків, Братських могил

8 лютого, у День визволення Великої Лепетихи від німецько-фашистських загарбників відбулося урочисте покладання вінків та квітів до пам’ятних знаків, Братських могил.

16:39 08.02.2022

Робоча зустріч із медичними працівниками

Обов’язки директора комунального некомерційного підприємства «Великолепетиська лікарня» тимчасово буде виконувати  Олена Марченко. Про це повідомив селищний голова Максим Колокот під час робочого візиту до медичного закладу 7 лютого.

16:06 08.02.2022

Продовжуємо традицію вітати з поважним ювілеєм жителів Великолепетиської громади.

Першою у 2022 році своє дев’яносторіччя відзначила Чепель Лідія Пилипівна, яка проживає у Великій Лепетисі. Привітати іменинницю з Днем народження завітали заступник селищного голови Вадім Сайдулаєв та директор КЗ «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради Галина Зінченко.

16:27 01.02.2022

Дистанційне навчання у школах Херсонщини

Відсьогодні усі школярі Херсонщини, у тому числі і нашої Великолепетиської громади навчаються дистанційно. Відповідне рішення ухвалила регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом заступника голови Херсонської облдержадміністрації Миколи Якименка.

13:54 27.01.2022

Учителя фізичної культури закладу освіти Великолепетиської громади нагороджено за перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу (м.Київ)

У рамках Всеукраїнського семінару «Розвиток шкільного футболу», який проведено 24-25 січня 2022 року в м. Київ, Українською асоціацією футболу спільно з Міністерством освіти і науки України та Інститутом модернізації змісту освіти відбулося вручення нагород вчителям - переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу та кращий інноваційний урок фізичної культури.

08:22 27.01.2022

Роботи з ліквідації снігової негоди

З початку тижня на території Великолепетиської громади неабияк засніжило. Роботи з прогортання снігу та посипання доріг і тротуарів тривають. Протягом двох днів працівники з благоустрою селищної ради приступали до робіт з четвертої години ранку. Прогортали та посипали протиожеледною сумішшю пішохідні зони селища, автобусні зупинки, шлях через міст.

15:41 26.01.2022

На засіданні сесії селищної ради

25 січня у новому форматі відбулася чергова 19 сесія Великолепетиської селищної ради. Під головуванням селищного голови Максима Колокота, за допомогою системи електронного голосування "Голос" депутати прийняли ряд рішень із різних питань життєдіяльності громади.

14:09 26.01.2022

Новенька техніка для громади

Днями до Великолепетиської громади було доставлено установку для ямкового ремонту асфальтобетонних покриттів. Отож зовсім скоро наші дороги ремонтуватимуться значно швидше та якісніше, а головне - власними силами, без залучення сторонніх підрядників і організацій.

14:05 24.01.2022