Великолепетиська селищна рада

Новини Великолепетиської селищної ради

Дата: від до Скинути

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Я щиро вдячний всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття. Ви виявили героїзм та мужність у тих страшних для всього світу обставинах. Наслідки техногенної аварії були б ще жахливішими, якби не мужність тих людей, які вже у перші дні прибули на Чорнобильську атомну електростанцію.

15:58 14.12.2021

Незабаром у Великолепетиській громаді з’явиться новенький санітарний легковий автомобіль, яким сімейні лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги будуть відвідувати пацієнтів старостинських округів громади.

14:52 13.12.2021

Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги поповнився сучасним медичним обладнанням. В рамках реалізації партнерського проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад Херсонської області» медичний заклад отримав чотири портативних телемедичних діагностичних комплекси, які забезпечуватимуть діагностику функцій пацієнта, а також отримання, зберігання та передачу інформації про фізіологічні параметри організму хворого.

08:49 13.12.2021

До уваги! Протокол № 23 Позачергового засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

У звя'зку із послабленням карантинних обмежень на території Херсонської області та введенням "жовтого" рівня епідемічної небезпеки просимо ознайомитися  з додатковими обмежувальними протиепідемічними заходами, передбаченими для "зеленого" рівня епідемічної небезпеки.

11:44 10.12.2021

На засіданні виконкому

9 грудня проведено чергове засідання виконавчого комітету Великолепетиської  селищної ради під головуванням селищного голови Максима Колокота.

11:18 10.12.2021

В обласному центрі обговорено та вирішено ряд важливих і актуальних для Великолепетиської громади питань.

7 грудня, святкового Дня місцевого самоврядування, в обласному центрі обговорено та вирішено ряд важливих і актуальних для Великолепетиської громади питань.

14:57 08.12.2021

Базові цінності Європейського Союзу – те, що об’єднує нас з європейцями

Світогляд Європейського Союзу ґрунтується на шести основних цінностях, які є близькими та зрозумілими кожному українцю. Саме вони об’єднують нас з європейцями більше, ніж навіть закони чи міждержавні угоди.

13:54 08.12.2021

У День місцевого самоврядування Великолепетиського селищного голову Максима Колокота нагороджено Почесною грамотою голови Херсонської обласної державної адміністрації.

08:28 08.12.2021

"Ми - проти насильства"

В рамках проведення тематичних заходів, з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах, Нацсоцслужбою створено відеоролик „Ми - проти насильства”.

14:03 03.12.2021