Новини ЦНАП

20 Січня, 2022 р., 14:00
За 2021 рік адміністраторами Центру надання адміністративних послуг зареєстровано 17667 звернень, в тому числі старостами у відповідних старостатах – 3857 звернень (22,0%); видано 16863 (95,4%) результатів послуг у сферах:
18 Січня, 2022 р., 13:18
До відома, єМалятко — комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, можна замовити 10 послуг, потрібних при народженні дитини. Дві з них є базовими (обов'язковими), 8 надаються на вибір батьків.
12 Січня, 2022 р., 15:58
Чи можна пройти альтернативну (невійськову) службу? Де дізнатися більше інформації про умови та строк надання цих послуг? Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку держпослуг для військовозобов’язаних та призовників, які українці найчастіше шукають.
04 Січня, 2022 р., 15:22
Мінцифра запустила 7 нових послуг на порталі Дія — оформлення субсидій, призначення та перерахунок пенсій, довідки про страховий та трудовий стаж. Читайте детальну інструкцію, як ними скористатись, у матеріалі ТСН   https://bit.ly/3E7lCCm
21 Грудня, 2021 р., 13:41
Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великолепетиської селищної ради продовжує обслуговувати громадян поза стінами адміністративної будівлі. Черговий виїзд  з «Мобільним кейсом» було здійснено адміністраторами відділу ЦНАП до жительки Великолепетиської громади 16 грудня. Оскільки бабуся за станом здоров`я не змогла особисто звернутись до відділу ЦНАП,  адміністративні послугиїй було надано за місцем проживання.
16 Грудня, 2021 р., 15:52
Президент України ініціював програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії. Сьогодні Уряд ухвалив постанову щодо програми єПідтримка. Як вона працюватиме — дізнайтеся з сайту  https://e-aid.diia.gov.ua/
26 Листопада, 2021 р., 10:50
Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс https://guide.diia.gov.ua., який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.
29 Жовтня, 2021 р., 13:57
Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо це послуги для людей пенсійного віку. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатись, як отримати пенсійні виплати. Про це підкаже Гід з державних послуг. А ви просто клікайте на потрібну послугу в нашій підбірці найнеобхідніших держпослуг для людей пенсійного віку.
29 Жовтня, 2021 р., 13:55
На порталі Дія можна згенерувати COVID-сертифікат про одну дозу вакцини. Для цього потрібен буде лише електронний підпис. Діяти COVID-сертифікат буде 120 днів.
29 Жовтня, 2021 р., 13:50
Варіантів "не прийняти Дію" більше не буде — з 23 серпня кожна організація прийматиме цифрові паспорти в Дії. Відтепер вони на рівні закону мають таку ж юридичну силу, як і їхні пластикові чи паперові аналоги. Це ще один дуже важливий крок у побудові цифрової держави та входження в режим без паперів.