03 Березня, 2021 р., 09:42
У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадують жителям Херсонщини про можливість отримання широкого спектру електронних сервісів від ДПС.
26 Лютого, 2021 р., 10:35
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що Законом України від 04.12.2020 р. №1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі - Закон № 1072), який набрав чинності 10 грудня 2020 року (опублікований у виданні «Голос України» 09.12.2020 р.) передбачено списання незначних сум податкового боргу.
22 Лютого, 2021 р., 10:59
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує платників податків Херсонщини. Конституцією України встановлено обов’язок сплати податки і зборів, а також щорічного подання громадянами до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про майновий стан і доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.
22 Лютого, 2021 р., 10:57
За інформацією управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вже 91 відсоток підприємств Херсонщини звітують в електронному вигляді. Серед підприємців даним сервісом користуються 83 відсотка платників.
09 Лютого, 2021 р., 14:12
   На Херсонщині триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами протягом 2020 року. Серед декларантів, яким обов’язково слід подати декларацію про майновий стан і доходи: громадяни, які обробляли земельні ділянки загальною площею понад 2 га, продавали вирощену сільськогосподарську продукцію та отримали відповідний дохід.
09 Лютого, 2021 р., 14:05
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що у разі зміни прізвища, адреси чи інших даних, які вносяться до облікової картки платника податків, громадяни зобов’язані протягом місяця з дня виникнення таких змін повідомити контролюючі органи.
05 Лютого, 2021 р., 11:24
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує платників податків про наступні законодавчі зміни :
05 Лютого, 2021 р., 09:56
Задекларовані доходи - ваше надійне майбутнє  Ексклюзивні коментарі від спеціалістів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol. Дивіться запис онлайн вебінару для репетиторів за посиланням: https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol/videos/239873414377474
05 Лютого, 2021 р., 09:54
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що з 1 січня 2021 року до 1 січня 2022 року реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку другої - четвертої груп (фізичними особами - підприємцями), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (1 320000 гривень), незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють: