Великолепетиська селищна рада

Новини Великолепетиської селищної ради

Дата: від до Скинути

Як отримати статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, кому надається такий статус та які документи для цього потрібні

Членам сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України для захисту їх прав та отримання передбачених законом пільг необхідно мати відповідний статус.

22:44 10.03.2024

Сьогодні Україна відзначає День Державного Гімну!

Традиція відзначати день одного із головних символів держави зародилася 10 березня 1865 року у Перемишлі у Польщі. Саме цього дня вперше прозвучало «Ще не вмерла Україна» на концерті, присвяченому пам’яті Тараса Шевченка.

12:24 10.03.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 08 березня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 28 бригад – це 152 робітника та 46 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Орлове, Велику Олександрівку, Нововоронцовку, Любимівку, Червоний Яр, Чорнобаївку, Білозерку та Херсон.

20:21 09.03.2024

Традиційний дайджест можливостей для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин.

Як ветеранському бізнесу отримати фінансову підтримку, де здобути нові професійні навички, куди звернутися по психологічну допомогу – про ці та інші можливості розповідаємо в нашій добірц

20:19 09.03.2024

Подати декларацію держслужбовця швидко та зручно: підтвердьте належність до сім’ї декларанта в Дії

Полегшуємо подання декларації публічного службовця до Національного агентства запобігання корупції (НАЗК). Тепер не потрібно просити членів сім’ї шукати документи та стояти в чергах, щоб отримати довідки для заповнення декларації. Надсилайте запит у Дію та отримуйте інформацію за кілька кліків.

20:15 09.03.2024

Уряд запускає програму компенсації аграріям вартості сільгосптехніки вітчизняного виробника

“Підтримка національного виробника, стимулювання попиту на продукцію й товари, зроблені в Україні, - основа нашої державної політики. Запровадження програми компенсації 25% вартості української сільгосптехніки, яку купують наші аграрії, - лише одна з програм такої підтримки. На її реалізацію ми заклали в бюджет цього року 1 млрд грн.

20:13 09.03.2024

Українські жінки – це сила!

Після початку повномасштабного вторгнення кількість жінок, які стали на захист Батьківщини та долучились до українського війська, зросла на 40%.

08:05 08.03.2024