Великолепетиська селищна рада

Новини Великолепетиської селищної ради

Дата: від до Скинути

Прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Держкомтелерадіо з 1 березня по 1 травня 2024 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

20:47 05.03.2024

Триває довгострокова благодійна акція «Коробка подяки для ЗСУ»

Триває довгострокова благодійна акція «Коробка подяки для ЗСУ» організована за ініціативи начальника Великолепетиської селищної військової адміністрації та з метою забезпечення, підтримки й допомоги Збройним Силам України.

19:01 04.03.2024

Надання матеріальної допомоги військовослужбовцям та їх родинам

З метою підтримки військовослужбовців Великолепетиської селищної територіальної громади, які брали (беруть) участь в захисті України, які поранені та знаходилися (знаходяться) на лікуванні після 24.02.2022 року та членів сімей загиблих військовослужбовців після 24.02.2022 року у лютому 2024 року Великолепетиською селищною військовою адміністрацією проведено 2 засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, створеної розпорядженням начальника Великолепетиської СВА від 21.12.2023 року № 197 «Про Програму підтримки військовослужбовців Великолепетиської селищної територіальної громади, які брали (беруть) участь в захисті України та членів сімей загиблих військовослужбовців на 2024 рік».

18:53 04.03.2024

КЗ «Великолепетиський опорний ліцей» проводить набір учнів 1- 11 класів на навчання на 2024-2025

КЗ «Великолепетиський опорний ліцей» Великолепетиської селищної ради Каховського району Херсонської області проводить набір учнів 1- 11 класів на навчання на 2024-2025 н.р. Освітній процес відбуватиметься за дистанційною формою відповідно до Державного стандарту України.

18:49 04.03.2024

Четвертий Всеукраїнський конкурс  юних концертмейстерів «КонцКлас!»

Четвертий Всеукраїнський конкурс юних концертмейстерів «КонцКлас!»

Запрошуємо прийняти участь у Четвертому Всеукраїнському конкурсі юних концертмейстерів «КонцКлас!», засновником якого є Департамент культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради за підтримкою Одеського міського голови.

00:11 04.03.2024