Комунальний заклад «Великолепетиський спортивний клуб» Великолепетиської селищної ради

07 Вересня, 2021 р., 10:21
Триває Відкритий Чемпіонат Нижньосірогозької громади з футболу. 1 вересня футбольна команда «Лепетиха» зіграла гру з командою «Хлібороб», яка очолює турнірну таблицю з максимальною кількістю очок. Наша команда гідно боролася,  але у тяжкому матчі поступилася супернику з рахунком 0:3.
24 Серпня, 2021 р., 17:03
24 серпня у Великій Лепетисі пройшли різноманітні спортивні змагання, присвячені 30-річчю Незалежності України.
22 Серпня, 2021 р., 15:57
22 серпня на Великолепетиському стадіоні «Колос» відбувся відкритий футбольний турнір серед аматорських команд, присвячений 30-й річниці Незалежності України. Цього року за перемогу в турнірі змагалося шість команд: Великолепетиської, Іванівської, Нижньосірогозької, Верхньорогачицької, Горностаївської громад та міста Кам'янка- Дніпровська.
14 Червня, 2021 р., 13:52
Футбольна команда Великолепетиської громади «Лепетиха» стала призером фінального матчу Відкритого Кубку Нижньосірогозької територіальної громади з футболу пам’яті І. Д. Височина та М. В. Купрія.
25 Травня, 2021 р., 09:49
З 12-19 травня 2021 року відбувся чемпіонат України в м. Коломия з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, ветеранів жінок та ветеранів чоловіків. Пауерліфтинг - силовий вид спорту, суть якого полягає в подоланні максимальної ваги. Пауерліфтинг також називають силовим триборством. В якості змагальних дисциплін у нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи і тяга штанги. Ці вправи визначають кваліфікацію спортсмена. На чемпіонаті України зібралися найсильніші спортсмени. Велику Лепетиху представляли вихованці тренера Ярослава Халуса  Великолепетиського спортивного клубу.
07 Травня, 2021 р., 20:50
07 травня 2021 року відбулися змагання серед команд закладів освіти Великолепетиської громади «Козацький гарт». В змаганнях взяло участь 48 учасників. Команди продемонстрували високий рівень підготовки про, що свідчать щільні результати, адже до останнього етапу змагань явного лідера не було.
30 Квітня, 2021 р., 09:49
28 квітня 2021 року в м. Херсон відбулися обласні змагання з легкої атлетики за програмою Спартакіади школярів.
06 Квітня, 2021 р., 13:43
      06 квітня 2021 року Великолепетиський селищний голова Колокот Максим Вікторович у ході робочої зустрічі привітав тренера Великолепетиського спортивного клубу з пауерліфтингу Халуса Ярослава Степановича за здобуття його вихованцями срібних нагород на Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи. Крім побажань перемог у подальших змаганнях Максим Вікторович запевнив у всебічній підтримці розвитку дитячо-юнацького та масового спорту, як голови громади зі свого боку так і депутатського корпусу.
04 Квітня, 2021 р., 19:10
03-04 квітня 2021 року в м. Хмельницький проходив Чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед дівчат, юнаків, юніорів та юніорок. Команда Великолепетиської громади була представлена на цих змаганнях вихованцями Великолепетиського спортивного клубу.
21 Березня, 2021 р., 11:28
20 березня 2021 року на базі спортивного комплексу Великолепетиського центрального будинку культури відбувся чемпіонат області з класичного жиму серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок, чоловіків та жінок.