18 Лютого, 2021 р., 10:08
Залишилося трохи більше двох місяців до складання випускниками державної підсумкової атестації (ДПА). Згідно з планом МОН, затвердженим 30 вересня, вона пройде у травні-червні 2021 року у форматі зовнішнього незалежного оцінювання.
15 Лютого, 2021 р., 19:15
Відповідно до статті 50 Закону України «Про освіту», вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 грудня 2011 року № 1473 (зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 08 серпня 2013 року № 1135), наказу відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради від 09 лютого №7, згідно з планом та затвердженим графіком роботи атестаційної комісії  ІІ рівня 15 лютого 2021 року при відділі соціально-культурної сфери відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня з наступних питань: