02 Березня, 2021 р., 19:47
02 березня 2021 року на освітянських теренах Великолепетищини стартував щорічний конкурс «Вихователь року – 2021» у номінації «Вихователь закладу дошкільної освіти» організований центром професійного розвитку педагогічних працівників комунальної установи «Великолепетиський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти».
02 Березня, 2021 р., 19:45
Початок 2021 року став результативним для освітян Великолепетищини. Щойно вітали з перемогою учителів, що вибороли абсолютну перемогу та призове місце в обласному турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021», а вже на порозі нові здобутки. За підсумками щорічного обласного (заочного)  конкурсу сценаріїв та методичних розробок виховних заходів «Перлина натхнення» серед педагогічних працівників закладів загальної середньої, позашкільної та професійної освіти 6 освітян закладів освіти Великолепетиської селищної ради посіли призові місця в номінаціях:
01 Березня, 2021 р., 19:57
01 березня 2021 року директор центру професійного розвитку КУ «ВСЦОЗО» Вольська Т. В. та керівники закладів загальної середньої освіти Глоба А. Й., Карпачова Г. Г., Мітяєва Н. І., Корочак Р. С. взяли участь в онлайн-зустрічі «Раціональне використання мережі Інтернет як складова безпечного та комфортного освітнього середовища закладу освіти», організованій управлінням державної служби якості освіти в Херсонській області. У ході роботи визначено ключові моменти роботи закладу та психологічної служби, окреслено поле завдань класного керівника з зазначеного напрямку. Крім того, значну увагу приділено питанню попередженню суїцидальних проявів серед здобувачів освіти.
01 Березня, 2021 р., 19:54
Урок – реальна можливість для вчителя проявити свої кращі якості, творчий підхід, варіації різних прийомів, створити в дітей позитивний емоційний настрій налаштувати на роботу, підтримати стан внутрішньої психофізіологічної активності, відкритості, залучити всіх учнів до навчального процесу. Саме в  такій атмосфері 25 лютого 2021 року відбувся урок зарубіжної літератури в 5-Б класі разом з Клепкою Оленою Вікторівною, учителем зарубіжної літератури комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів».
01 Березня, 2021 р., 19:53
З метою організації активного дозвілля дітей, удосконалювати знання та навички набуті на уроках, сприяння розвитку навичок командної роботи, формування пізнавального інтересу до шкільних предметів, розвитку логічного, креативного мислення, кмітливості, ерудованості, виховання естетичного смаку учнів, любов до прекрасного, стимулювання творчого потенціалу   26 лютого 2021 року стартував веб квест «Мистецтво в інтеграції» для учнів 8-11 класів закладів освіти Великолепетиської селищної ради
27 Лютого, 2021 р., 17:23
Вітаємо Валентину Ворону, учителя української мови і літератури Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великолепетиської селищної ради за зайняте друге місце у всеукраїнському фаховому конкурсі (обласний етап) «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова і література».
25 Лютого, 2021 р., 14:05
З метою створення умов для забезпечення сучасного рівня викладання математичних дисциплін, зокрема із застосуванням ефективних технологій формування та розвитку математичної компетентності учнів з урахуванням кращих вітчизняних та міжнародних практик, Президент України 30 січня 2020 року підписав Указ № 31/2020 “Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти”,  яким передбачено проведення різноманітних заходів, у тому числі,  інтелектуальних змагань, спрямованих на розв’язання математичних задач із пошуком нестандартних підходів.
24 Лютого, 2021 р., 14:24
Відповідно до плану роботи атестаційної комісії та графіка проведення відкритих уроків учителів, які атестуються 23 лютого 2021 року членами атестаційної комісії ІІ рівня Вольською Т. В., Зелінкою Л. М. відвідано уроки:
19 Лютого, 2021 р., 08:35
18 лютого 2021 року в місті  Херсоні при КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбулося урочисте закриття ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2021» у номінації «Математика», який проходив з 15 по 18 лютого 2021 року в дистанційному режимі.
18 Лютого, 2021 р., 18:32
18 лютого 2021 року через платформу ZOOM відбувся семінар для керівників та методистів закладів дошкільної освіти на тему: «Базовий компонент дошкільної освіти – нові перспективи» за участю консультанта центру професійного розвитку педагогічних працівників комунальної установи «Великолепетиський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти» Городничої Л. О.