17 Вересня, 2021 р., 13:47
АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція).
09 Вересня, 2021 р., 09:06
План з відзначення Олімпійського тижня  та Олімпійського уроку на території Великолепетиської селищної ради
07 Вересня, 2021 р., 13:17
Запрошуємо усіх жителів Великолепетиської громади на спортивний захід, присвячений Дню фізичної культури та спорту України. 10 вересня о 9.30 год. Велика Лепетиха, Центральна площа
20 Серпня, 2021 р., 15:48
Визначено переможців конкурсу проєктів соціальної дії серед мешканців Великолепетиської громади. Конкурсною комісією визначено 4 проєкти переможці серед 8 заявок, поданих на участь у конкурсі. Отже, переможцями в конкурсі стали наступні проєкти:
20 Серпня, 2021 р., 10:33
Дотація за наявні бджолосім’ї – надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.
17 Серпня, 2021 р., 09:06
План заходів з відзначення на території Великолепетиської громади Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України
16 Серпня, 2021 р., 16:19
У порядку передбаченому законодавством України,Великолепетиська селищна рада,повідомляє,що до Великолепетиського районного суду Херсонської області готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини відумерлою за Мороз Ніною Михайлівною(померла 05липня 2019р.),яка проживала та була зареєстрована за адресою:смт. Велика Лепетиха,вул.9-Січня ,41, Херсонської області.
16 Серпня, 2021 р., 10:16
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженоюпостановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.
10 Серпня, 2021 р., 09:57
Державна установа «Місцеві дороги Херсонщини» звертає увагу на той факт, що в 2021 році спостерігалася затяжна кліматична весна та початок літа з рясними дощами та зливами, що є супутньою причиною виникнення додаткових руйнувань дорожнього покриття у вигляді просідань, зламу краєк проїзної частини, вичавлювання конструкції дорожнього одягу на мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Але основним руйнівним фактором є рух великовагового та негабаритного транспорту.
09 Серпня, 2021 р., 09:47
Шановні жителі Великолепетиської громади! Нагадуємо, що спливає термін для сплати земельного податку. Кінцева дата - 29 серпня 2021 року, проте наголошуємо на тому, що у святкові вихідні  банки не працюватимуть. Тому не затягуйте зі сплатами до останнього.