09 Серпня, 2021 р., 09:43
Шановні орендарі земельних ділянок Великолепетиської громади! Прсимо звернути увагу на кінцеві терміни сплати податку за оренду відповідних земельних ділянок. Кінцева дата - 29 серпня 2021 року, проте наголошуємо на тому, що у святкові вихідні  банки не працюватимуть. Тому не затягуйте зі сплатами до останнього.
05 Серпня, 2021 р., 09:01
Шановні жителі Великолепетиської громади, доносимо до вашого відома, що ви можете отримати спеціалізовану медичну допомогу в КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» ХОР, який знаходиться за адресою м. Херсон, вул. Суворова,  35. Медична допомога надається безоплатно  за направленням сімейного лікаря на консультацію до лікаря-кардіолога та у випадку самозвернення (різке погіршення стану здоров’я).
03 Серпня, 2021 р., 18:14
Шановні жителі громади! Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі на створення офіційної символіки Великолепетиської територіальної громади. Великолепетиською селищною радою оголошується конкурс «Символіка громади» на створення офіційної символіки (герб, прапор, логотип) Великолепетиської територіальної громади
29 Липня, 2021 р., 09:47
До уваги жителів Великолепетиської громади! Нагадуємо про необхідність прибирати свої прибудинкові території. Роботи з благоустрою по всій території громади чимало. Тому активно долучайтеся та наведіть порядок в околицях своїх домогосподарств. Регулярно викошуйте траву, не створюйте сміттєзвалищ.  Ця вимога стосується не лише жителів вулиць, а й суб’єктів господарювання, керівників підприємств, установ, організацій. Наведіть порядок на своїх закріплених територіях!
23 Липня, 2021 р., 15:16
Міністерство охорони здоров’я повідомило, що Україна відкрила останній — 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років. При цьому пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.
17 Липня, 2021 р., 13:26
З 01.07.2021 в Україні стартувала інспекційна кампанія «Виходь на світло» з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці та відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками після проведених інформаційних заходів. Зазначена кампанія проводиться Держпраці за участі органів державної влади та органів місцевого самоврядування щороку з метою подолання незадекларованої зайнятості.
07 Липня, 2021 р., 16:35
 9 липня о 9.00 год. відбудеться засідання постійних комісій а о 10.00 год. позачергова 10 сесія селищної ради.
07 Липня, 2021 р., 16:16
Щовівторка з 13.07 по 10.08 буде здійснюватися автобусне перевезення до Великої Лепетихи маршрутом Рубанівка-Херсон.Час відправлення з Катеринівки  06-40, з Костянтинівки 06-50. У зворотному  напрямку - час відправлення о 12-00 з центру селища.
07 Липня, 2021 р., 16:13
До уваги жителів селища! Публікуємо тимчасовий розклад руху автобуса на міському маршруті у звичайному режимі роботи, діє з 12.07 по 06.08.21р.
07 Липня, 2021 р., 15:31
До вашої уваги відеозапис засідання 9 сесії селищної ради VIII скликання. На жаль, по технічним причинам його не вдавалося опублікувати раніше, приносимо свої вибачення за незручності. Зверніть увагу, відео складається з двох частин.