13 Грудня, 2021 р., 14:53
З 1 грудня у селищній раді розпочали видавати солодкі новорічні подарунки діткам (до 13 років включно) відповідних категорій з усієї громади. Просимо батьків звернутися до відділу соціально-культурної сфери селищної ради для їх отримання, при собі мати посвідчення. вул. Соборна, 3 будівля колишньої РДА, 1 поверх.
13 Грудня, 2021 р., 13:52
Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур»,  Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» проводять Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ».
10 Грудня, 2021 р., 10:57
На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект / ініціативу.
09 Грудня, 2021 р., 16:34
Шановні жителі Великолепетиської територіальної громади! З 13 грудня 2021 року відділом «Центр надання адміністративних послуг» Великолепетиської селищної ради буде здійснюватись видача талонів на 2022 рік на безоплатний проїзд міським автобусним маршрутом по селищу Велика Лепетиха та на проїзд приміським автобусним сполученням у межах Великолепетиської територіальної громади (Малолепетиський та Князегригорівський старостинські округи).
09 Грудня, 2021 р., 16:23
Кожен із нас може подарувати свято та дати змогу повірити в диво малечі, яка перебуває у скрутних життєвих обставинах.
06 Грудня, 2021 р., 11:49
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКОЇ ГРОМАДИ!!!  У ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКОМУ ЦЕНТРАЛЬНОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ Відбудеться ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ великий сольний концерт Заслуженого артиста України - ПЕТРА ЧОРНОГО.
03 Грудня, 2021 р., 09:46
5 грудня, в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй в 1985 році. В Україні волонтерство з'явилося на початку 90-х років минулого століття, на сьогоднішній день у світі нараховується понад 140 мільйонів волонтерів.
27 Листопада, 2021 р., 10:43
18 Листопада, 2021 р., 14:28
Мета Програми: надання можливості громадянам України з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, а також набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України.
17 Листопада, 2021 р., 17:49
З 01 грудня поточного року ціна квитка для одного пасажира становитиме 5,00 грн. Таке рішення прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету селищної ради ( від 15.11.2021 року № 217).