17 Листопада, 2021 р., 11:21
Відповідно до наказу Мінагрополітики від 05 листопада 2021 року № 336 «Про затвердження розподілу бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» на 2021 рік, які спрямовуються для державної підтримки за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї», сума коштів спеціальної бюджетної дотації для суб’єктів господарювання – власників бджолосімей становить 54,66 % від нарахованої  дотації.
17 Листопада, 2021 р., 08:30
З 1 грудня селищною радою діткам (до 13 років включно) усієї громади традиційно видаватимуться солодкі новорічні подарунки. Просимо батьків звернутися до відділу соціально-культурної сфери селищної ради для їх отримання, при собі мати посвідчення. вул. Соборна, 3 будівля колишньої РДА, 1 поверх.
05 Листопада, 2021 р., 19:10
Великолепетиська селищна рада повідомляє, що  16 листопада 2021 року на території Великолепетиської селищної ради буде проводитися комплексна перевірка готовності територіальної системи централізованого оповіщення шляхом:
29 Жовтня, 2021 р., 10:55
Уряд продовжив карантин в Україні до 31 грудня 2021 року. З 17 червня в Україні діють нові карантинні норми.
29 Жовтня, 2021 р., 10:43
Мета Програми: надання можливості громадянам України з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, а також набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України.
26 Жовтня, 2021 р., 11:46
Повна назва документа державного планування: Програма економічного і соціального розвитку Великолепетиської громади на 2022 рік та основні напрями розвитку на 2023-2024 роки (далі − Програма).
25 Жовтня, 2021 р., 11:55
Повна назва документа державного планування: Стратегія розвитку Великолепетиської громади на 2022-2027 роки (далі - Стратегія).
19 Жовтня, 2021 р., 11:41
Розпочато розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Великоколепетиської територіальної громади Каховського району Херсонської області.
19 Жовтня, 2021 р., 11:20
З метою налагодження ефективної взаємодії між місцевим самоврядуванням та молоддю громади, для забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молодих громадян та їх участі в усіх сферах життя громади, планується створення Молодіжної ради при Великолепетиській селищній раді.
15 Жовтня, 2021 р., 11:34
Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв'язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проєкту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі – «Проект АГРО»).