Великолепетиська селищна рада

Військовий облік

12 травня - Міжнародний день Медичної Сестри

Збройні Сили України щиро вітають як усіх медсестер-військовослужбовиць та медбратів-військовослужбовців війсвійськово-лікувальних установ та медичних служб, так само й усіх медсестер та медбратів України! Вітаємо, адже Ви зараз воюєте та рятуєте життя на кількох фронтах одночасно!

12:28 12.05.2024

Верховна Рада України прийняла Закон України щодо посилення відповідальності за військові правопорушення (№10379)

Вказаним Законом, поряд з іншим, диференціюється адміністративна відповідальність та розмір санкцій за визначені в особливий період адміністративні правопорушення, вчинені у мирний час та під час дії особливого періоду, зокрема:

11:21 11.05.2024

Долучайся до захисту!

Долучайся до захисту! Агрегатор вакансій до лав Сил оборони України https://armyinform.com.ua/job_zsu/

04:59 08.05.2024