18 Серпня, 2021 р., 08:15
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує платників податків, що 21 липня 2021 року набрав чинності Закон від 15.06.2021 № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».
18 Серпня, 2021 р., 08:13
Упродовж січня – липня 2021 року малий та середній бізнес регіону сплатив 444,6 млн гривень єдиного податку. Цей показник майже на 42 млн  гривень або 10% перевищив надходження відповідного періоду минулого року. Такі дані повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим.
18 Серпня, 2021 р., 08:11
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що з 21 липня 2021 року набрали чинності окремі норми Закону України від 15 червня 2021 року № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».
16 Серпня, 2021 р., 08:26
За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом січня – липня 2021 року власники та орендарі земельних ділянок перерахували до бюджетів громад Херсонщини 355,6 млн  гривень плати за землю.
16 Серпня, 2021 р., 08:25
 Завдяки проведеним заходам з детінізації підприємницької діяльності та усвідомлення суспільством негативних наслідків нелегальної зайнятості упродовж червня – липня цього року офіційний статус фізичної особи – підприємця отримали 2008 жителів Херсонщини.
16 Серпня, 2021 р., 08:23
Увага! Змінено форми Декларацій про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію)
16 Серпня, 2021 р., 08:22
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування.
16 Серпня, 2021 р., 08:21
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує про випадки, коли декларант зобов’язаний додавати до декларації документи або належним чином засвідчені їх копії, що підтверджують вартість об'єктів декларування.
12 Серпня, 2021 р., 14:46
Що таке товарний кредит?
11 Серпня, 2021 р., 09:28
Що таке сервісне обслуговування платників?