20 Вересня, 2021 р., 14:38
На Херсонщині викрили схему приховування від оподаткування 48 мільйонів гривень. Фахівці відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно зі співробітниками Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі області викрили схему приховування від оподаткування доходів у значних розмірах.
15 Вересня, 2021 р., 09:49
15 вересня останній день поданняГоловне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує платників податків.
13 Вересня, 2021 р., 10:43
Що таке екологічний податок? Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує платників податків.
08 Вересня, 2021 р., 16:04
Військовий збір: оподаткування доходу у вигляді додаткового блага
08 Вересня, 2021 р., 16:02
Днями начальниця Великолепетиської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Світлана Маленда провела робочу зустріч з місцевими банкірами.
06 Вересня, 2021 р., 08:39
Про право військовослужбовця на податкову знижку
01 Вересня, 2021 р., 14:07
Днями фахівці Великолепетиської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі на чолі з начальницею Світланою Малендою провели у Великолепетиському Центрі надання адміністративних послуг промо – акцію.
25 Серпня, 2021 р., 09:44
Днями начальниця Великолепетиської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Світлана Маленда провела робочу зустріч з Великолепетиським селищним головою Максимом Колокотом.
19 Серпня, 2021 р., 11:48
Увага! Питання дня: одноразове декларування
19 Серпня, 2021 р., 08:39
Хто не може скористатися правом на одноразове декларування активів Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує про можливість у період з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року в рамках одноразового (спеціального) добровільного декларування повідомити про власні активи та кошти, які раніше були приховані від оподаткування.