26 Листопада, 2021 р., 09:00
Упродовж січня – жовтня нинішнього року до місцевого бюджету Херсонщини надійшло 115,7 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Надходження перевищили минулорічні показники більш як на 36 млн гривень або 46%. Про це повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
26 Листопада, 2021 р., 08:58
 Протягом січня – жовтня нинішнього року до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 5 млрд гривень податкових платежів. Як повідомив керівник Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, темп приросту до фактичних надходжень 2020 року складає майже 18%, що дорівнює 756,1 млн гривень додаткових коштів.
19 Листопада, 2021 р., 12:43
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що через єдиний рахунок платник має можливість сплатити всі поточні платежі, податковий борг за такими платежами та недоїмку з єдиного внеску, грошові зобов’язання, які визначено на підставі податкових повідомлень-рішень.
19 Листопада, 2021 р., 12:42
Станом на початок листопада цього року борг з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мали 8773 громадянина, які є власниками об’єктів житлової нерухомості. Місцевим громадам вони заборгували 13,7 млн гривень. Такі дані повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ольга Журковська.
19 Листопада, 2021 р., 12:41
За повідомленням в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима, за січень – жовтень 2021 року платники Херсонщини сплатили до місцевого бюджету більш як 150 млн гривень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.
17 Листопада, 2021 р., 11:07
Упродовж десяти місяців нинішнього року фахівці Великолепетиської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі надали громадянам 835 адміністративних послуг.
17 Листопада, 2021 р., 11:07
Малий бізнес наростив сплату єдиного податку
17 Листопада, 2021 р., 11:01
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що у разі зміни прізвища, адреси чи інших даних, які вносяться до облікової картки платника податків, громадяни зобов’язані протягом місяця з дня виникнення таких змін повідомити контролюючі органи.
02 Листопада, 2021 р., 08:44
До уваги громадян! План проведення сеансів телефонного зв?язку «гаряча лінія» посадовими особами Державних податкових інспекцій
29 Жовтня, 2021 р., 09:38
Вчасно сплатіть податкові зобов’язання!