24 Червня, 2021 р., 15:18
27 червня запрошуємо на святкування Дня молоді, Дня Конституції України. Велика Лепетиха, центральна площа. На вас чекатиме насичена цікава концертно-розважальна програма.
22 Червня, 2021 р., 16:51
Шановні громадяни Великолепетиської ОТГ, у зв’язку з технічними проблемами фахівці мобільного сервісного центру МВС на невизначений термін не мають змоги надавати послуги з перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, видачі посвідчень водія міжнародного зразку, приймання запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.
22 Червня, 2021 р., 10:00
Херсонська регіональна філія державного підприємства «Національні інформаційні системи» щодо доповнення Словників вулиць Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі — Словники), в межах компетенції, повідомляє наступне.
16 Червня, 2021 р., 16:10
До уваги жителів Великої Лепетихи! Настає період сплати земельного податку! Для отримання податкового повідомлення звертайтеся до землевпорядників до селищної ради за адресою: вул. Соборна, 6 (будівля  управління соцзахисту, 2 поверх). Нагадуємо, що сплатити земельний податок потрібно до 26 серпня.
14 Червня, 2021 р., 15:56
До уваги пенсіонерів, членів їх сімей! Херсонська дирекція АТ "Укрпошта" повідомляє наступну інформацію.
03 Червня, 2021 р., 13:57
З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Механізми цієї програми були успішно апробовані в пілотному проекті «Рука допомоги», який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» у 2016-2019 роках.
03 Червня, 2021 р., 13:28
ТОВ «Агентство стратегічних рішень «Ші Стретеджіс» спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України в рамках Проекту Мінсоцполітики за підтримки Світового банку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» розробило інформаційний матеріал, який базується на найбільш поширених питаннях з приводу нового порядку призначення і нарахування субсидій. які можна буде використати на власні потреби.
03 Червня, 2021 р., 11:05
Великолепетиська селищна рада повідомляє, що 08 червня 2021 року на території Великолепетиської селищної ради буде проводитися комплексна перевірка готовності територіальної системи централізованого оповіщення шляхом:
01 Червня, 2021 р., 14:54
На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання. З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у 30 країнах.
24 Травня, 2021 р., 09:15
За даними організаційно-методичного кабінету Херсонської обласної клінічної лікарні на території Каховського району проживають 163 дитини віком від 0 до 17 років, хворих на сколіоз.