19 Травня, 2021 р., 18:03
До уваги мешканців громади! Великолепетиською селищною радою відкрито рахунок цільового фонду:
19 Травня, 2021 р., 15:50
В Україні стартував міжнародний культурно-соціальний проєкт «Таємниці України для тебе», метою якого є залучення громад до створення єдиної бази видів народних ремесел (особливості, історія походження, покрокова інструкція виготовлення), зібрання рецептів автентичної української кухні (історія походження страв та рецепти їх приготування), популяризація історичних, природних та культурних об’єктів з різних регіонів України (легенди, історія створення сіл міст, цікаві розповіді про історичні та культурні пам'ятки).
19 Травня, 2021 р., 08:34
До уваги платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки! Нагадуємо, що спливає термін сплати вказаного податку. Зверніть увагу на терміни сплати, вказані у ваших податкових повідомленнях! Не затягуйте з проплатами, щоб уникнути нарахування санкцій та пені.
17 Травня, 2021 р., 18:47
Вам необхідно терміново звернутися до Великолепетиської селищної ради (за адресою: Соборна, 6, другий поверх, приймальня селищного голови) та подати необхідні документи на отримання матеріальної допомоги.
05 Травня, 2021 р., 16:55
Маршрут автобусів по смт. Велика Лепетиха у поминальний день 9 травня 2021 року (за підтримки селищної ради  проїзд для всіх безкоштовний)
28 Квітня, 2021 р., 16:33
Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального підприємства «Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великолепетиської селищної ради
28 Квітня, 2021 р., 10:09
Цього року усі бажаючі матимуть змогу традиційно освятити свої великодні кошики. Однак відбудеться це за певних умов та обмежень!
28 Квітня, 2021 р., 08:02
29 квітня о 10.00 год. відбудеться засідання позачергової сьомої сесії селищної ради VІІІ скликання. (Розпорядження селищного голови від 26.04.2021 року №45)
31 Березня, 2021 р., 13:27
Нерест - це головний та найважливіший період у риби. Від того, наскільки успішно та вдало він пройде - залежать майбутні запаси водних біоресурсів.
26 Березня, 2021 р., 09:18
15 років поспіль Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі лікарні України.