Новини Великолепетиської селищної ради

03 Листопада, 2021 р., 14:28
У комунальному позашкільному навчальному закладі «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» Великолепетиської селищної ради   існувала  проблема відсутності внутрішнього туалету, яка неодноразово обговорювалася на батьківських зборах.Вже десятиліттями учні  ходять до вуличних туалетів, особливо тяжка ситуація взимку, коли температура повітря опускається нижче нуля. Роки йшли – проблема не вирішувалася.
03 Листопада, 2021 р., 14:25
Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об’єкта нерухомості» № 1174 від 02.02.2021 набрав чинності 28 жовтня 2021 року.
02 Листопада, 2021 р., 14:02
Як відомо, метою реформи децентралізації є забезпечення спроможності громад самостійно, за рахунок власних ресурсів, вирішувати питання місцевого значення в інтересах населення. Сьогодні кожна громада має свої повноваження, разом з тим, на кожну з них покладається і своя відповідальність.
01 Листопада, 2021 р., 16:19
Минулого тижня на засіданні виконавчого комітету Великолепетиської селищної ради розглянули та підтримали  19 питань порядку денного. Відтак членами виконкому було заслухано та прийнято до відома звіти керівників навчальних закладів загальної середньої освіти, погоджено звіт про виконання бюджету Великолепетиської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
29 Жовтня, 2021 р., 15:59
До уваги. Протокол СЕЛИЩНОЇ комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.10.2021 року. Шановна громадо! Захистіть себе від COVID-19: дотримуйтеся дистанції, носіть маску, мийте руки та вакцинуйтеся! Бережіть себе та рідних! Пам’ятайте, вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.
29 Жовтня, 2021 р., 09:12
Посмішки, радість в очах, щасливі обличчя дітей. Для малечі, що виховується в Великолепетиському ясла-садочку «Берізка» відбулось справжнє свято – облаштування дитячого ігрового майданчику, реалізованого в рамках проектів соціальної дії Великолепетиської громади спільно з фондом «Об’єднання» та Посольством Чеської Республіки в Україні.
29 Жовтня, 2021 р., 09:06
В серпні 2021 року Фондом «Об’єднання» за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та Великолепетиською селищною радою було оголошено конкурс грантів в рамках Програми розвитку локальних ініціатив 2021. Одним з переможців конкурсу став проект соціальної дії - «Мистецький майданчик» (облаштування вільного простору для роботи виставкової зали), менеджер проекту - провідний методист комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» Олена Шеховцова.
28 Жовтня, 2021 р., 16:17
Цьогорічна осінь виявилася особливою для жительки Великої Лепетихи Остропицької Марії Євгеніївни, бо на її життєвий поріг завітав 90-річний ювілей. 90 років – це чудова цифра, яка  тішить спогадами та життєвою мудрістю.
28 Жовтня, 2021 р., 15:54
27 жовтня 2021 року відбулося перше засідання Ініціативної групи з формування консультативно-дорадчого органу – Молодіжної  ради при Великолепетиській селищній раді.
25 Жовтня, 2021 р., 08:25
У Великолепетиському ясла-садку №1 «Берізка» встановили новий сучасний твердопаливний котел. Така необхідність виникла через недотримання у закладі температурного режиму, зважаючи на ряд технічних причин.