Новини Великолепетиської селищної ради

22 Жовтня, 2021 р., 13:31
Про роботу  із благоустрою території. Цього тижня збиралося та вивозилося сміття, опале листя та сухостій на центральних вулицях селища, дитячих майданчиках, у парках. Приводили до ладу вул. Миру, вапнували дерев та бордюри.
18 Жовтня, 2021 р., 11:06
Традиційні українські ремесла - розпис, гончарство, ліпка - таять в собі потужний потенціал для розвитку особистості дитини. Тут потрібна фантазія і вивчення історичних коренів творчої спадщини народу.
18 Жовтня, 2021 р., 10:19
13 жовтня відзначила свій 90-річний ювілей жителька Великої Лепетихи Раїса Павлівна Данилевич. Привітати іменинницю завітали селищний голова Максим Колокот, директор КЗ «Великолепетиський територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради» Галина Зінченко.
14 Жовтня, 2021 р., 16:05
З 15 жовтня 2021 року на території Херсонської області починає діяти «Червоний рівень» епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
14 Жовтня, 2021 р., 15:44
До уваги! Протокол СЕЛИЩНОЇ комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій!
13 Жовтня, 2021 р., 18:55
Інфекційному відділенню у Великолепетиській лікарні бути! Принаймні доти, доки не покращиться епідемічна ситуація у громаді. Таке рішення прийняли на позачерговій 15 сесії селищної ради, яка відбулася 13 жовтня.
13 Жовтня, 2021 р., 08:25
12 жовтня під головуванням селищного голови Максима Колокота проведено засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
12 Жовтня, 2021 р., 17:21
На спільному засіданні постійних депутатських комісій під головуванням селищного голови Максима Колокота обговорили 120 питань, які 13 вересня планується розглянути на позачерговій 15 сесії селищної ради.
12 Жовтня, 2021 р., 08:28
11 жовтня селищний голова Максим Колокот провів щотижневу апаратну нараду з керівниками відділів, спеціалістами апарату селищної ради. Нарада розпочалася інформацією про поточне виконання бюджету Великолепетиської територіальної громади. Особливу увагу приділили питанням про стан епідемічної ситуації на території громади, рівень захворюваності на COVID-19, проведення заходів з вакцинації.
12 Жовтня, 2021 р., 08:25
9 жовтня у м. Нова Каховка відбувся Форум місцевих громад, у якому взяли участь селищний голова Максим Колокот, секретар ради Людмила Лич. Розглядали концепцію «Локальна стратегія ефективного розвитку підприємництва та економічного розвитку громад кластерного типу»