Великолепетиська селищна рада

Новини Великолепетиської селищної ради

Дата: від до Скинути

Відбулася щотижнева апаратна нарада за участю спеціалістів та керівників відділів Великолепетиської селищної ради

23 квітня у приміщенні селищної ради відбулася щотижнева апаратна нарада за участю спеціалістів та керівників відділів Великолепетиської селищної ради. Обговорювали актуальні питання з усіх сфер. З основних - наповнення та виконання бюджету, питання благоустрою,  дещо із питань, які виносяться на розгляд чергових засідань виконавчого комітету та сесії селищної ради.

16:03 23.04.2021

Детально про рішення позачергового засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Послабити на території Великолепетиської селищної територіальної громади обмежувальні протиепідемічні заходи вирішили на позачерговому засіданні селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Незважаючи на це ситуація із коронавірусною захворюваністю на території громади все ж залишається не стабільною, тому усі ми маємо і надалі бути обережними та відповідальними.

15:30 23.04.2021

Яким чином відбуватиметься цьогорічне освячення великодніх кошиків на території громади

23 квітня у ході позачергового засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулася зустріч зі священнослужителем, на якій обговорили питання щодо порядку проведення релігійних заходів з нагоди святкування Великодня. Отже,  яким чином відбуватиметься цьогорічне освячення великодніх кошиків на території громади?

11:28 23.04.2021

Триває весняне озеленення селища

Працівники селищної ради з благоустрою  продовжують весняне озеленення селища. Сьогодні гарно облаштовували клумби вздовж алеї поблизу державних установ, там висаджували велике різноманіття троянд.

16:05 19.04.2021

Відбулося громадське обговорення з питання реорганізації Великолепетиського ясла/садка № 4 «Калинка» шляхом приєднання до Великолепетиського ясла/садка № 1 «Берізка»

Днями у приміщенні Великолепетиської селищної ради відбулося громадське обговорення з питання реорганізації Великолепетиського ясла/садка № 4 «Калинка» шляхом приєднання до Великолепетиського ясла/садка № 1 «Берізка», відповідно до плану заходів щодо реорганізації закладів освіти на території Великолепетиської селищної ради у 2021 році, затверджених розпорядженням селищного голови 15 лютого 2021 року № 19.

16:26 14.04.2021

Роботи з благоустрою

Працівниками селищної ради з благоустрою наводиться порядок на кладовищі південної частини селища. Днями там викошували сухостій, обрізали гілля дерев, робота триває.

09:38 14.04.2021

Обговорили важливі питання у сфері комунального господарства

12 квітня голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот зустрівся з комунальниками громади та старостами старостинських округів аби обговорити поточні робочі питання у сфері комунального господарства, разом поставити чіткі завдання та забезпечити їх виконання.

09:10 14.04.2021

На території Великолепетиської селищної територіальної громади введено додаткові протиепідемічні заходи терміном на 14 днів

13 квітня відбулося позачергове засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом селищного голови Максима Колокота. Говорили про погіршення епідемічної ситуації та запровадження у зв'язку з цим додаткових обмежувальних заходів на території Великолепетиської селищної територіальної громади.

17:16 13.04.2021

Про найважливіше у ході розширеної апаратної наради

Про ситуацію щодо поширення та запобігання коронавірусної інфекції на території Великолепетищини, про наповнення бюджету шляхом декларування громадянами доходів, інвентаризації земельних ділянок та всього нерухомого майна, про роботу COVID-патрулів та питання безпеки і правопорядку в громаді говорили на розширеній апаратній нараді під головуванням селищного голови Максима Колокота.

13:24 13.04.2021