Великолепетиська селищна рада

Новини Великолепетиської селищної ради

Дата: від до Скинути

Голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот зустрівся з пасічниками Великолепетищини

Днями голова Великолепетиської  територіальної громади Максим Колокот взяв участь у зібранні «Спілки пасічників Великолепетиського району». До заходу також долучилися начальник Великолепетиського управління Держпродспоживслужби  Наталія Любченко, в.о. начальника Великолепетиської районної державної лікарні ветеринарної медицини - Тетяна Клименко, голова спілки пасічників Херсонської області  Олександр Федорець.

08:56 15.03.2021

Привітали з 90-річним ювілеєм жительку Великолепетиської громади

Цьогорічна весна виявилася особливою для жительки села Мала Лепетиха Качаткової Зінаїди Михайлівни, бо на її життєвий поріг завітав 90-річний ювілей. 90 років – це чудова цифра, яка додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю.

15:33 12.03.2021

Зустріч з одноосібниками щодо декларування минулорічних доходів пройшла у Князегригорівському старостинському окрузі.

Триває деклараційна кампанія. 11 березня зустріч з одноосібниками щодо декларування їх минулорічних доходів пройшла у Князегригорівському старостинському окрузі. На жаль, саме одноосібників зібралося дуже мало, утім головний меседж зустрічі було донесено. «Податки повинні платити всі!» - вкотре наголосив у своєму виступі голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот.

09:00 12.03.2021

У рамках кампанії декларування пройшла зустріч з одноосібниками

9 березня на території Катеринівського старостинського округу відбулася зустріч голови Великолепетиської територіальної громади Максима Колокота, начальника Великолепетиської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області Світлани Маленди з тамтешніми місцевими одноосібниками. Зустріч пройшла у рамках кампанії декларування з метою залучення громадян до оподаткування минулорічних доходів від обробки, реалізації сільгосппродукції та сплати відповідних податків.

16:17 09.03.2021

Голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот привітав представниць прекрасної статі з прийдешнім Міжнародним жіночим днем

5 березня голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот привітав представниць прекрасної статі з прийдешнім Міжнародним жіночим днем.

17:50 07.03.2021

Розвиток та благополуччя Великолепетищини залежить від кожного з нас

В Україні триває деклараційна кампанія 2021, яка розпочалася з початку року, а це значить, що громадянам необхідно до 01.05.2021 задекларувати свої доходи, отримані протягом 2020 року. Мабуть не вперше ви чуєте фразу: декларування доходів – це важливий процес, який поєднує і інтереси держави і інтереси суспільства. Це почесний обов’язок громадян країни, в якій вони живуть і працюють.

10:05 03.03.2021

Ще декілька вулиць Великої Лепетихи відтепер з освітленням

Минулого тижня ліхтарі засяяли на  вулицях Народна (Комінтерна), Незалежності (Тельмана). Монтажні роботи по освітленню цих вулиць були проведені ще задовго до того, утім через довготривалу процедуру вирішення ряду питань, вулиці засвітилися лише зараз. Нагадаємо, що освітлення вулиць селища протягом останніх років здійснюється поетапно та буде продовжуватися і надалі, в тому числі і по території всієї Великолепетиської громади відповідно до наявності коштів у місцевому бюджеті.

09:52 03.03.2021

На робочій зустрічі обговорили питання декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році

01 березня на робочій зустрічі, під головуванням голови Великолепетиської територіальної громади Максима Колокота, обговорили питання декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році. У ході зустрічі очільниця Великолепетиської державної податкової інспекції Світлана Маленда наголосила на конституційному обов’язку місцевих жителів з декларування доходів.

13:30 02.03.2021