Новини Великолепетиської селищної ради

Про хід позачергової п’ятої сесії селищної ради VІІІ скликання

18 березня під головуванням селищного голови Максима Колокота відбулася позачергова п’ята сесія селищної ради VІІІ скликання. На початку засідання, у «тридцятихвилинці» присутні обговорили ряд хвилюючих наболілих питань. Серед них – заслухали та обговорили пропозицію депутатів щодо внесення змін в регламент роботи селищної ради,  розвіяли чутки про підняття тарифу на воду, звернули увагу на проект рішення наступної сесії з приводу реорганізації шляхом злиття дитячого садочка, обговорили актуальні питання зі сфери медицини, вуличного освітлення тощо.

09:00 20.03.2021

Про вирішення питання якісного мобільного та інтернет зв'язку на територіях старостинських округів громади

Якісний мобільний та інтернет зв'язок на сьогоднішній день є однією із найзатребуваніших складових нашого життя. На жаль, для багатьох ці послуги стають подекуди важкодоступними.  Здебільшого –  це мешканці маленьких населених пунктів, де мобільний та інтернет зв'язок дуже поганий.  Між тим, у них такі ж потреби і права на навчання, розвиток, сервіс, онлайн-послуги, тощо. Отже, наявність якісного інтернету та мобільного зв’язку – це не просто примха. Це можливість повноцінно жити і розвиватися.

11:46 19.03.2021

Відбулася зустріч з одноосібниками Малолепетиського старостинського округу.

Кожен одноосібник, який минулого року отримав дохід від продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних земельних ділянках площею понад 2 гектари, сьогодні повинен чесно показати свій дохід (2500 - 3000 грн. з гектару) подавши податкову декларацію до 1 травня 2021 року. Про це було вкотре наголошено під час зустрічі голови Великолепетиської територіальної громади Максима Колокота, начальника Великолепетиської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області Світлани Маленди з одноосібниками, цього разу Малолепетиського старостинського округу.

17:16 16.03.2021

Інформація про необхідність дотримання основних вимог при застосуванні пестицидів та мінеральних добрив

До уваги фермерів та керівників агропідприємств!!! З метою упередження виникнення скарг серед населення щодо неправомірних дій при застосуванні пестицидних препаратів та мінеральних добрив на сільськогосподарських угіддях, охорони бджіл, виробництва, заготівлі та переробки безпечних продуктів бджільництва, ефективного використання бджіл для запилення ентомофільних рослин сільськогосподарського призначення,

08:47 16.03.2021

Підсумки щотижневої апаратної наради

15 березня під головуванням очільника Великолепетиської територіальної громади Максима Колокота пройшла щотижнева апаратна нарада. Після обласної селекторної наради в режимі відео конференції присутніми обговорено основні напрямки роботи протягом поточного тижня, зазначено проблемні питання по відповідних сферах та пріоритети у роботі на найближчий час. Особливу увагу було приділено сфері медицини.

17:56 15.03.2021

Про чергове засідання  виконавчого комітету Великолепетиської селищної ради

Про чергове засідання виконавчого комітету Великолепетиської селищної ради

Минулий тиждень у Великолепетиській селищній раді завершився дуже продуктивним черговим засіданням виконавчого комітету. Важливі питання, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади члени виконкому розглянули під головуванням очільника громади Максима Колокота.

16:51 15.03.2021

Голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот зустрівся з пасічниками Великолепетищини

Днями голова Великолепетиської  територіальної громади Максим Колокот взяв участь у зібранні «Спілки пасічників Великолепетиського району». До заходу також долучилися начальник Великолепетиського управління Держпродспоживслужби  Наталія Любченко, в.о. начальника Великолепетиської районної державної лікарні ветеринарної медицини - Тетяна Клименко, голова спілки пасічників Херсонської області  Олександр Федорець.

08:56 15.03.2021

Привітали з 90-річним ювілеєм жительку Великолепетиської громади

Цьогорічна весна виявилася особливою для жительки села Мала Лепетиха Качаткової Зінаїди Михайлівни, бо на її життєвий поріг завітав 90-річний ювілей. 90 років – це чудова цифра, яка додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю.

15:33 12.03.2021

Зустріч з одноосібниками щодо декларування минулорічних доходів пройшла у Князегригорівському старостинському окрузі.

Триває деклараційна кампанія. 11 березня зустріч з одноосібниками щодо декларування їх минулорічних доходів пройшла у Князегригорівському старостинському окрузі. На жаль, саме одноосібників зібралося дуже мало, утім головний меседж зустрічі було донесено. «Податки повинні платити всі!» - вкотре наголосив у своєму виступі голова Великолепетиської територіальної громади Максим Колокот.

09:00 12.03.2021