16 Березня, 2021 р., 08:33
 Щорічно 24 березня в Україні проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Він спрямований на підвищення обізнаності населення щодо цієї  глобальної епідемії  і зусиль у напрямку ліквідації хвороби.
10 Березня, 2021 р., 08:31
05 березня у відділенні денного перебування Комунального закладу «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради відбувся захід з нагоди Міжнародного свята жінок - 8 Березня під назвою: «А березень дарує диво».
03 Березня, 2021 р., 10:00
           02 березня 2021 року відбулися загальні збори трудового колективу Комунального закладу «Великолепетиський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Великолепетиської селищної ради, на яких відбулося обговорення виконання колективного договору між адміністрацією та первинною профспілковою організацією територіального центру на 2019-2020 роки та прийняття колективного договору на 2021 рік.
26 Лютого, 2021 р., 09:10
У сучасному світі поруч із добром та радістю, на жаль, вистачає місця для жорстокості та насильства: насильства дорослих над дітьми, жорстокості одних людей по відношенню до інших. Випуски новин переповнені повідомленнями про злочини, вбивства, пограбування. Насильством наповнені різні сфери людського буття: політичне, економічне, духовне та сімейно-побутове.