КЗ «Великолепетиський центральний Будинок культури»

23 Жовтня, 2021 р., 09:06
22 жовтня 2021р. відбувся ХV дистанційний фестиваль-конкурс дитячої пісенної творчості "Берег дитинства". В конкурсі взяли участь солісти, вокальні ансамблі та малі вокальні форми Великолепетиського ЦБК та його філій: Князегригорівського, Катеринівського, Малолепетиського сільських Будинків культури та Дитячої школи мистецтв. Загалом 45 виконавських одиниць.
14 Жовтня, 2021 р., 14:52
14 жовтня у День захисників і захисниць України, День українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці, на центральний площі селища Велика Лепетиха, біля пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО, відбувся урочистий мітинг.
27 Вересня, 2021 р., 08:40
24 - 25 вересня в рамках ХХІ-го Таврійського ярмарку відбулось урочисте відкриття Каховського районного фестивалю козацької звитяги "Чумак-Фест".
14 Вересня, 2021 р., 15:54
12 вересня 2021року, в с. Великі Копані відбувся відкритий фестиваль народної творчості «Душа Півдня» та мистецько-кулінарний фестиваль «Таврія-Борщ», організований працівниками Херсонського обласного Центру народної творчості,справжніми професіоналами своєї справи. Саме цих фестивалів з нетерпінням чекають працівники культури  Херсонщини, адже саме тут, вони можуть показати не тільки свої творчі здібності, а й дивувати всіх кулінарними вміннями. Адже талановиті люди, як то кажуть, талановиті у всьому.
06 Вересня, 2021 р., 16:35
У першу неділю вересня в Україні відзначається професійне свято – День підприємця. Саме з цієї нагоди, 04 вересня 2021 року, у великій концертній залі комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» Великолепетиської селищної ради  відбувся святковий концерт.
28 Серпня, 2021 р., 12:44
Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.
18 Серпня, 2021 р., 17:32
17 серпня 2021 року, за ініціативи комунального закладу «Великолепетиський центральний Будинок культури» та за підтримки відділу соціально-культурної сфери Великолепетиської селищної ради, відбувся конкурс патріотичної пісні «Україна починається з тебе», присвячений 30-й річниці незалежності України.
19 Червня, 2021 р., 10:11
18 червня, напередодні Дня медичного працівника, на базі Великолепетиського селищного Будинку культури, відбулась святкова концертна програма, адресована медикам Великолепетиської громади.
11 Травня, 2021 р., 09:21
День Перемоги! Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення планети від нацизму.
17 Березня, 2021 р., 18:00
Традиційно кожної третьої неділі березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. З цієї нагоди, напередодні свята, 17 березня відбулися урочистості у Великолепетиському центральному будинку культури.