Великолепетиська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості

27 Липня, 2021 р., 10:16
 З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 30 липня 2021 року, Великолепетиською районною філією  Херсонського  обласного центру зайнятості організовано та проведено 26 липня 2021 року інформаційний захід для безробітних .
14 Червня, 2021 р., 16:21
Часто лекторами  на інформаційних семінарах для безробітних є фахівці Бюро правової допомоги. Запрошені на семінари клієнти мають змогу відвідати особисто захід або ж підключитися засобами Онлайн. Ведучі теж підключаються за допомогою відео зв’язку. Змішана форма проведення семінару ніяк не заважає діалогу між клієнтами та ведучим.
14 Червня, 2021 р., 16:17
Кожна людина робить свій професійний вибір, можливо неодноразово. За своєю професією розвивається, зростає, збагачується досвідом та навичками.
31 Травня, 2021 р., 16:02
Одна із основних послуг у Службі зайнятості це професійне консультування та професійна орієнтація безробітних. Здається нікого не здивуєш висловленням «Методи пошуку роботи» . Кожен у сучасному житті стикався з проблемою працевлаштування.
20 Травня, 2021 р., 11:49
У Великолепетиській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості (Філії) перебував у пошуку роботи Черемушніков Олександр Володимирович. Він має спеціальність техніка-механіка та професію електрогазозварника а також  великий досвід роботи електрогазозварника. Та шукав роботу сторожа чи охоронника, бо не вірив що може влаштуватися за професією. Про те що має спеціальність навіть не повідомив при реєстрації- вважав що взагалі вже не знадобиться.
26 Квітня, 2021 р., 09:06
   Великолепетиська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості ІНФОРМУЄ, що 16.04.2021 року набрав чинності наказ Мінекономіки від 18.03.2021 № 563 «Про затвердження форми звітності № 4-ПН про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці та Порядку її подання», затвердженого в Міністерстві юстиції України 05.04.2021 № 445/36067.
26 Квітня, 2021 р., 09:03
23 квітня Великолепетиська районна філія підключилась засобами онлайн зв’язку до проведення  ярмарку сезонних вакансій м. Скадовська. Також надано можливість зацікавленим безробітним взяти участь у ярмарку та ознайомитися з вакансіями зі своїх домівок, підключившись до заходу самостійно.
23 Квітня, 2021 р., 08:34
Легальне оформлення трудових відносин між працівником та роботодавцем - це запорука впевненості у своєму працевлаштуванні на робочому місці особи яка наймається на роботу, впевненості у отриманні заробітної плати за свої знання та вміння, отримання соціальних гарантій, інших передбачених законодавством та трудовим договором переваг.
23 Квітня, 2021 р., 08:29
У Соціально-психологічному тренінговому центрі фіхівці Великолепетиської районної філії організовують для безробітних та шукаючих роботу осіб інформаційні семінари.
31 Березня, 2021 р., 10:50
        Тимчасові роботи – це один із напрямків активної співпраці з роботодавцями щодо зайнятості населення, який дозволяє працедавцю вирішити проблеми в тимчасових працівниках, а безробітним – отримати матеріальну підтримку, а можливо і постійну роботу. Крім цього, участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу та є джерелом додаткового прибутку, засобом переходу до постійного працевлаштування.